CHORVATSKO 20.8.-28.8.
Předměstí Primoštenu
3 APARTMÁNY PRO 8 OSOB

Přenechám pobyt v Chorvatsku viz popis níže (více informací nemám, proto se mě na ně prosím neptejte :)).
Máme zaplacenou zálohu - 440 EUR (tu po domluvě poslat mě) + doplatek 1.000 EUR na místě majitelce.

V případě zájmu mi pište do zpráv na FB nebo email: alice@alicekirs.cz

-Alice Kirš

PO DOMLUVĚ PŘEDÁM KONTAKT NA MAJITELKU - MLUVÍ ČESKY 🙂

POPIS OD MAJITELKY:

Celková cena za 3 ap. 1440 eur za cely pobyt vsechny 3 apt - včetně, taxy, lůžkovin, vybavení a wifi připojení

k dispozici jsou 3 ap.v jednom domě a ten větší v přízemí má velkou verandu...pro společné sezení a trávení volného času.

Dva první jsou až 2+1 a ap. v přízemí je až 4+1

ubytování je v krásné poklidné lokalitě, kde jsem s rodinou k dispozici.

Naše apartmány se nachází zhruba 35 km jižně od Šibeniku ve střední Dalmácii - ( jde o předměstí známého města Primošten...nikoli centrum...tudíž klídek a zároveň vše nedaleko......známa marina Kremik či Rogoznica  apod.spousta výletů a památek v okolí.

Lokalita, která je zcela v souladu s přímořskou jaderskou přírodou.

Vzdálenost z Prahy cca. do 1000 km.

Mé apartmány jsou plně vybaveny - lůžkoviny, venkovní krb nebo gril, žehlička, plně vybavená kuchyně, lednice s mrazákem, el. sklo-keramická varná deska, mikrovlnka, varná konvice, slunečníky, ap.*** LCD TV + sat. nebo  ap. lux.**** - LCD TV + sat.+ DVD, plné WIFI připojení atd.

Ubytování je zcela mimo magistrálu a provoz vozidel.

Tato lokalita každý rok obdrží maximální hodnocení za kvalitu a čistotu moře, proto doporučuji také pro alergiky. Ideální pro šnorchlování a potápění....moře je průzračné.

U nás je možnost výběru pláže....

1. pláž na ostrově (UNESCO) z pevniny poloostrova v nejbližším místě k ostrovu cca. 30 m. Krásné místečko na odpočinek.

2. centrální pláž - pozvolný vstup z boku větší oblé kameny + část beton.pláty - vzdálenost od ap.cca.5 -7 minut od domu - apartmánu. -  dle zvolené cesty k pláži ...jsou k dispozici tři.....tato pláž je vhodná pro děti od cca. 6 let.

3. další pláž z příjezdu - pozvolný vstup - písčito -(štěrková) pláž - či jak to popsat (na plážový stan -Iglu, lehátko, slunečník atd.) -   plážička z pravé strany - cca.  - 200 m od ap...

Téměř až na pláž je možné zajet i autem ...což v případě  malé vzdálenosti není nutné.... ale  je zde u nás tato možnost 🙂 Další pláže v okolí oblázkové  pro velmi malé děti jsou v okolí cca. do 800 m -1 km .

Do blízkosti apartmánům přijíždí každé ráno pojízdná pekárna s domácím pečivem (dalmatské speciality - slané i sladké) a mlékem, jogurty. Velice pohodlné, nemusíte nikam běhat.

Supermarkety při vjezdu do města cca. 1,5 km...platby možné běžně kartou.

Dále jsou ve městě cca. 3 km .....veškeré další služby, počínaje lékárnou, markety, supermarket, tržiště, zubař, taverny, cukrárny, obchody, banka + bankomaty, dětské atrakce, taxi, půjčovny kol a motorek a jiné.

Před vjezdu do města Primošten - vpravo - lékař - poliklinika a další velký supermarket.

U nás lze zakoupit čerstvé ryby a u mne domácí víno, Orah, Rakii, olivový olej, Travaricu atd.atd.

Dále je možnost povečeřet v konobě u našich místních přátel na ranči cca. 400 m.....vše domácí produkce od zeleniny, masa, nápojů....atd.