KDO JE ALICE? (očima mého muže)

Alice je inspirující, krásná a výjimečná žena. Člověk, který svým velkým srdcem, otevřeností, lehkostí, citlivostí, originalitou a důvtipem boří staré hranice a vytváří neomezený prostor pro růst. Žena, která mění život mnoha ženám i mužům. Její zápal, tvořivá energie a lidskost je cítit ve všem, co dělá. 

PODPOROVATELKA ŽEN

Společně se zajímavými a inspirujícími ženami a muži jsem 7 let tvořila vzdělávací online programy a pořádala živé semináře, které naplňovaly sny mnoha žen o štěstí, sebe-vědomí a lásce. Byla jsem zakladatelkou a kreativní ředitelkou firmy Ženy ženám®, která byla platformou pro spolu-práci a osobní rozvoj žen, jejíž aktivity jsem ukončila v polovině roku 2018.

VÁŠNIVÁ KUCHAŘKA A GURMÁNKA

Jsem hedonistka. Požitkářka. Miluju dobré jídlo a vaření obzvlášť. Zjistila jsem, že vařením je mým způsobem ženské meditace. Když mám stres, jdu vařit. Jsem vděčná, že tuhle lásku k jídlu a vaření sdílíme oba s mým mužem a také za naše spokojené strávníky. 

SPOLU-AUTORKA AUTORKA EBOOKU:
JAK NAPSAT, VYDAT A PRODAT KNIHU

Chcete napsat a vydat svou vlastní knihu, ale zdá se vám to jako neuskutečnitelný sen? Společně s plážovou podnikatelkou Stáňou Mrázkovou vám ukážeme, že jeho splnění je mnohem snadnější, než jste si kdy mysleli! 🙂

Obě jsme napsaly a vydaly své knihy bez vydavatele, a co víc, četlo je dohromady přes 20 tisíc čtenářů! Teď se s vámi chceme podělit o to, jak jsme to udělaly.
Zjistěte více o ebooku ZDE >>>

ZVÍŘATOMILKA

Už jako malá jsem snila o tom, že budu veterinářkou a domů jsem nosila jednoho živého tvorečka za druhým. Vystudovala jsem stavařinu, ale láska ke zvířatům mě neopustila. Není snad zvíře, které bych neměla. Aktuálně mám pejska, který je mým velkým učitelem v rozvoji soucitu, bezpodmínečné lásky a soucitu.

AUTORKA KNIHY

Jako malá a pubertální jsem si psala deníky, slohovky mi šly, ale nikdy by mě nenapadlo, že napíšu knihu a už vůbec ne, že ještě před dovršením třicítky. Ale stalo se a já jsem za to moc vděčná. Vím, že jsem sdílením svého příběhu pomohla už stovkám žen, pochopit samu sebe a troufám si říct, že jsem každou čtenářku vybavila hodnotnou inspirací a informacemi na jejich další dobrodružné putování životem v ženském těle.