KDO JE ALICE? (očima mého muže)

Alice je inspirující, krásná a výjimečná žena. Člověk, který svým velkým srdcem, otevřeností, lehkostí, citlivostí, originalitou a důvtipem boří staré hranice a vytváří neomezený prostor pro růst. Žena, která mění život mnoha ženám i mužům. Její zápal, tvořivá energie a lidskost je cítit ve všem, co dělá. 

PODPOROVATELKA ŽEN

Společně se zajímavými a inspirujícími ženami a muži vytvářím vzdělávací online programy a pořádám živé semináře, které naplňují sny mnoha žen o štěstí, sebe-vědomí a lásce. Jsem zakladatelkou a kreativní ředitelkou firmy Ženy ženám®, která je platformou pro spolu-práci a osobní rozvoj žen.

VÁŠNIVÁ KUCHAŘKA A GURMÁNKA

Jsem hedonistka. Požitkářka. Miluju dobré jídlo a vaření obzvlášť. Nedávno jsem zjistila, že vařením je mým způsobem ženské meditace. Když mám stres, jdu vařit. Jsem vděčná, že tuhle lásku k jídlu a vaření sdílíme oba s mým mužem a také za naše strávníky. Mým kuchařským idolem (ve 32-ti letech mám svůj první) je Dita P, třeba jednou přijde na večeři :).

SPOLU-AUTORKA AUTORKA EBOOKU:
JAK NAPSAT, VYDAT A PRODAT KNIHU

Chcete napsat a vydat svou vlastní knihu, ale zdá se vám to jako neuskutečnitelný sen? Společně s plážovou podnikatelkou Stáňou Mrázkovou vám ukážeme, že jeho splnění je mnohem snadnější, než jste si kdy mysleli! 🙂

Obě jsme napsaly a vydaly své knihy bez vydavatele, a co víc, četlo je dohromady přes 20 tisíc čtenářů! Teď se s vámi chceme podělit o to, jak jsme to udělaly.
Zjistěte více o ebooku ZDE >>>

ZVÍŘATOMILKA

Už jako malá jsem snila o tom, že budu veterinářkou a domů jsem nosila jednoho živého tvorečka za druhým. Vystudovala jsem stavařinu, ale láska ke zvířatům mě neopustila. Mám dvě kočky. Daphne a Grace. Obě jsou mi velkou inspirací. Hlavně v péči o sebe, lenošení a rozmazlování se. A také v tom, že si dělají prostě to, co momentálně chtějí 🙂

AUTORKA KNIHY

Jako malá a pubertální jsem si psala deníky, slohovky mi šly, ale nikdy by mě nenapadlo, že napíšu knihu a už vůbec ne, že ještě před dovršením třicítky. Ale stalo se a já jsem za to moc vděčná. Vím, že jsem sdílením svého příběhu pomohla už stovkám žen, pochopit samu sebe a troufám si říct, že jsem každou čtenářku vybavila hodnotnou inspirací a informacemi na jejich další dobrodružné putování životem v ženském těle.