♥ ♥ ♥ VÁNOČNÍ BALÍČEK ♥ ♥ ♥

 

Kniha + sebeláskové zrcátko + osobní věnování v knize

V knize najdeš 17 kapitol. Každá je zasvědcena jedné z mých životních rolí. Jedné ze 17 tváří ženy.

"Tato kniha je o mých životních lekcích. O životních rolích. O mém procesu růstu a poznávání se. O velkých AHA momentech, uvědomění a změnách, které jsem na své cestě ke spokojenému životu udělala. Je to můj životní příběh, o který se toužím podělit." - Alice

Kniha obsahuje 17 kapitol = 17 tváří ženy

ŽENA

Co všechno znamená být ženou? Jak být sama sebou ve své přirozené výjimečnosti.

MILUJÍCÍ A MILOVANÁ

Láska je něco, co nemusíme hledat. Láska je naše DNA. Jak tedy být milující a milovanou?

SEBE-VĚDOMÁ ŽENA

Která z nás by se nechtěla stát sebe-vědomou ženou? Která z nás by nechtěla mít silné sebe-vědomí? Myslím, že rozhodně každá. Ale co to vlastně je sebe-vědomí?

NOSITELKA POSLÁNÍ

Sdílím názor, že tu každý jsme z nějakého důvodu. Život každého z nás má nějaký smysl. Ale jaký?

MILENKA

Co se děje, když se snažíte být 5 žen v jednom? Skvělá partnerka, milenka, matka, podnikatelka, kamarádka? Sexuální náboj se vytrácí a váš vztah chřadne.

PANNA, MATKA, ČARODĚJKA, STAŘENA

Jak se mění naše nálady, emoce, naše tělo v průběhu menstruačního cyklu? Jak to, že jsme 4 v 1?

NEVĚSTA

Začtěte se do mého příběhu o putování do manželství. Prožijte společně se mnou rituál Nevěsty, svatební rituál s hinduistickou velekněžkou na Bali a také klasický obřad na radnici v Brně.

MANŽELKA

Podělím se s vámi, co vše mi role manželky přinesla, také o naše manželská pravidla, kterými se už skoro 3 roky řídíme a možná právě díky nim náš vztah jen kvete.

PARTNERKA

Jak moc je vlastní prostor důležitý? Proč máme oddělené ložnice? 6 tipů, jak pro svého muže být milovanou a milující partnerkou.

INVESTORKA

Za co jsem přestala platit? A co čeho jsem začala investovat? A proč vyzvávám heslo: “Vydělávej peníze tím, co tě baví, dává ti smysl a slouží druhým.”

PODNIKATELKA

V této kapitole je celý můj podnikatelský příběh, cesta k projektu Ženy ženám. Je o svobodě, svobodném zaměstnání a kouzelném slově spolu-práce.

SPOLU-PRACOVNICE

Jak se zpívá pan Werich v krásné pohádce: "Ten umí to a ten zas tohle! A všichni dohromady uděláme moc." Svatá pravda :-). Ale jak vlastně spolu-pracovat?

DCERA

O velkých AHA ve vztahu k rodičům. O vztahu k otci a o svobodných volbách a rozhodnutí, které v našich vztazích děláme.

ZRANITELNÁ ŽENA

Když jsme SMUTNÉ, buďme smutné, projevme náš smutek i ve venkovním světě, nepotlačujme ho. Smutek a zranitelnost jsou přirozenou součástí našeho života.

MILIÓNOVÁ ŽENA

Jsem přesvědčená o tom, že každá žena v sobě nosí něco milionového, výjimečného a skvělého. Svou vlastní unikátní hodnotu. Jen ji uvidět.

KRÁSNÁ ŽENA

Pokud se cítíme my dobře, záříme svou krásou do světa a potvrzujeme tak pravidlo: Šťastná žena = šťastný muž = šťastné děti = šťastná společnost = šťastný celý svět.

ÚSPĚŠNÁ ŽENA

Je pro vás úspěch mít skvělou práci, kariéru, vydělat hodně peněz, porodit dítě, mít skvělý vztah a harmonii v rodině?

Ukázka z knihy

Zadejte svůj email a já Ti pošlu jednu kapitolu knihy zdarma ve formátu PDF.

Co o knize říkají její čtenářky?

„Z knihy mám takový dojem, jako bych ji psala já. Plno zážitků a příběhů mi přijde povědomých. I já jsem Vodnářka, i já chodila na stavební průmyslovku. Knihu jsem nezačala číst hned, jak jsem ji dostala. Jen tak ležela na stole a usmívala se na mě. Ale když jsem začala, četla jsem stále. A i můj partner si jí četl. Řekl: ,,Tu knihu si přečti několikrát, myslím, že ti hodně pomůže.“ Tak ji čtu již podruhé. Když jsem četla 14. tvář – ZRANITELNÁ ŽENA, rozbrečela jsem se a i teď, když o tom píši brečím. V tom momentě přišlo mé AHA. Už jsem přečetla spousty knížek, ale u té Tvé jsem se dokázala teprve otevřít a přiznat si, co mě trápí a co mi v životě chybělo. A ten fakt, že jsem si to sama zapírala z přesvědčení, že si to nezasloužím.“

Vladimíra Schistková

Do knihy jsem se nemohla začíst, neboť se mi zdálo, že všechno vím….. Je mi 62 let a jsem 20 let rozvedená. Po dočtení jsem musela všechny lži z mého života poopravit. Trochu jsem zalitovala, že jsem byla tak negramotná v partnerském životě. Mám co dohánět ve vztahu k sobě i mužům. Tak s radostí a láskou se dám do napravování. Tvá upřímnost mne velmi dojala a tak jsem všem svým vrstevnicím musela povědět jak se nemusíme , díky i Tobě, o své dcery bát.

Eva Bobková

Nemohla jsem přestat číst, tolik odpovědí na mé otázky,které jsem dlouho hledala!!! Nejvíce mě zasáhlo dělení knihy, různé tváře ženy, to jaká žena je, velmi dlouho jsem hledala nějaké souhrné popisky, po přečtení knihy, jsem měla strašnou radost, že jsem žena ( to moc často nepřichází:-( takže VELKÉ DÍKY! konečně kniha o ŹENĚ:-) já ji totiž v sobě potřebuji najít a tato kniha mi otevřela oči v mnoha ohledech. Doporučuji ji všem ženám, které si sami sebe nejsou jisté, neváží si sami sebe, ale i těm, které chtějí něco nového o ženství objevit:-)

Tereza

Kup si tuto knihu a staň se ženou, kterou chceš ve svém životě vidět.

Alice Kirš
Alice Kirš
autorka knihy 17 tváří ženy a zakladatelka projektu Ženy ženám®

Alice je inspirující, krásná a výjimečná žena. Člověk, který svým velkým srdcem, otevřeností, lehkostí, citlivostí, originalitou a důvtipem boří staré hranice a vytváří neomezený prostor pro růst. Žena, která mění život mnoha ženám. Její zápal, tvořivá energie a lidskost je cítit ve všem, co dělá. Společně se zajímavými a inspirujícími ženami a muži vytváří vzdělávací programy, které naplňují sny mnoha žen o štěstí, sebe-vědomí a lásce. Je zakladatelkou a kreativní ředitelkou organizace Ženy ženám®, která je platformou pro spolu-práci a osobní rozvoj žen. www.zenyzenam.cz