17 TVÁŘÍ ŽENY

Kniha (ne)jen pro ženy

"Žena, milující a milovaná žena, sebe-vědomá žena, nositelka poslání, milenka, cyklická žena, nevěsta, manželka, partnerka, investorka, podnikatelka, spolu-pracovnice, dcera, zranitelná žena, miliónová žena, krásná žena, úspěšná žena.."

Do těchto rolí se obléká většina z nás, otázkou však je:

JAK MOC SE V NICH CÍTÍŠ SVOBODNÁ A SVÁ?

Můj příběh Tě může velmi inspirovat...

V knize najdeš 17 kapitol:

KAŽDÁ JE ZASVĚCENA JEDNÉ Z MÝCH
ŽIVOTNÍCH ROLÍ. JEDNÉ ZE 17 TVÁŘÍ ŽENY

"Tato kniha je o mých životních lekcích. O životních rolích. O mém procesu růstu a poznávání se. O velkých AHA momentech, uvědomění a změnách, které jsem na své cestě ke spokojenému životu udělala. Je to můj životní příběh, o který se toužím podělit." - Alice

17 KAPITOL = 17 TVÁŘÍ ŽENY

 • 1

  ŽENA

  Co všechno znamená být ženou? Jak být sama sebou ve své přirozené výjimečnosti.
 • 2

  MILUJÍCÍ A MILOVANÁ

  Láska je něco, co nemusíme hledat. Láska je naše DNA. Jak tedy být milující a milovanou?
 • 3

  SEBE-VĚDOMÁ ŽENA

  Která z nás by se nechtěla stát sebe-vědomou ženou? Která z nás by nechtěla mít silné sebe-vědomí? Myslím, že rozhodně každá. Ale co to vlastně je sebe-vědomí?
 • 4

  NOSITELKA POSLÁNÍ

  Sdílím názor, že tu každý jsme z nějakého důvodu. Život každého z nás má nějaký smysl. Ale jaký?
 • 5

  MILENKA

  Co se děje, když se snažíte být 5 žen v jednom? Skvělá partnerka, milenka, matka, podnikatelka, kamarádka? Sexuální náboj se vytrácí a váš vztah chřadne.
 • 6

  PANNA, MATKA, ČARODĚJKA, STAŘENA

  Jak se mění naše nálady, emoce, naše tělo v průběhu menstruačního cyklu? Jak to, že jsme 4 v 1?
 • 7

  NEVĚSTA

  Začtěte se do mého příběhu o putování do manželství. Prožijte společně se mnou rituál Nevěsty, svatební rituál s hinduistickou velekněžkou na Bali a také klasický obřad na radnici v Brně.
 • 8

  MANŽELKA

  Podělím se s vámi, co vše mi role manželky přinesla, také o naše manželská pravidla, kterými se už skoro 3 roky řídíme a možná právě díky nim náš vztah jen kvete.
 • 9

  PARTNERKA

  Jak moc je vlastní prostor důležitý? Proč máme oddělené ložnice? 6 tipů, jak pro svého muže být milovanou a milující partnerkou.
 • 10

  INVESTORKA

  Za co jsem přestala platit? A co čeho jsem začala investovat? A proč vyzvávám heslo: “Vydělávej peníze tím, co tě baví, dává ti smysl a slouží druhým.”
 • 11

  PODNIKATELKA

  V této kapitole je celý můj podnikatelský příběh, cesta k projektu Ženy ženám. Je o svobodě, svobodném zaměstnání a kouzelném slově spolu-práce.
 • 12

  SPOLU-PRACOVNICE

  Jak se zpívá pan Werich v krásné pohádce: "Ten umí to a ten zas tohle! A všichni dohromady uděláme moc." Svatá pravda :-). Ale jak vlastně spolu-pracovat?
 • 13

  DCERA

  O velkých AHA ve vztahu k rodičům. O vztahu k otci a o svobodných volbách a rozhodnutí, které v našich vztazích děláme.
 • 14

  ZRANITELNÁ ŽENA

  Když jsme SMUTNÉ, buďme smutné, projevme náš smutek i ve venkovním světě, nepotlačujme ho. Smutek a zranitelnost jsou přirozenou součástí našeho života.
 • 15

  MILIÓNOVÁ ŽENA

  Jsem přesvědčená o tom, že každá žena v sobě nosí něco milionového, výjimečného a skvělého. Svou vlastní unikátní hodnotu. Jen ji uvidět.
 • 16

  KRÁSNÁ ŽENA

  Pokud se cítíme my dobře, záříme svou krásou do světa a potvrzujeme tak pravidlo: Šťastná žena = šťastný muž = šťastné děti = šťastná společnost = šťastný celý svět.
 • 17

  ÚSPĚŠNÁ ŽENA

  Je pro vás úspěch mít skvělou práci, kariéru, vydělat hodně peněz, porodit dítě, mít skvělý vztah a harmonii v rodině?

Jak se líbí:

CO ŘÍKAJÍ O KNIZE JEJÍ ČTENÁŘKY?

„Z knihy mám takový dojem, jako bych ji psala já. Plno zážitků a příběhů mi přijde povědomých. I já jsem Vodnářka, i já chodila na stavební průmyslovku. Knihu jsem nezačala číst hned, jak jsem ji dostala. Jen tak ležela na stole a usmívala se na mě. Ale když jsem začala, četla jsem stále. A i můj partner si jí četl. Řekl: ,,Tu knihu si přečti několikrát, myslím, že ti hodně pomůže.“ Tak ji čtu již podruhé. Když jsem četla 14. tvář – ZRANITELNÁ ŽENA, rozbrečela jsem se a i teď, když o tom píši brečím. V tom momentě přišlo mé AHA. Už jsem přečetla spousty knížek, ale u té Tvé jsem se dokázala teprve otevřít a přiznat si, co mě trápí a co mi v životě chybělo. A ten fakt, že jsem si to sama zapírala z přesvědčení, že si to nezasloužím.“

Vladimíra Schistkováčtenářka knihy

Do knihy jsem se nemohla začíst, neboť se mi zdálo, že všechno vím….. Je mi 62 let a jsem 20 let rozvedená. Po dočtení jsem musela všechny lži z mého života poopravit. Trochu jsem zalitovala, že jsem byla tak negramotná v partnerském životě. Mám co dohánět ve vztahu k sobě i mužům. Tak s radostí a láskou se dám do napravování. Tvá upřímnost mne velmi dojala a tak jsem všem svým vrstevnicím musela povědět jak se nemusíme , díky i Tobě, o své dcery bát.

Eva Bobkováčtenářka knihy

Nemohla jsem přestat číst, tolik odpovědí na mé otázky,které jsem dlouho hledala!!! Nejvíce mě zasáhlo dělení knihy, různé tváře ženy, to jaká žena je, velmi dlouho jsem hledala nějaké souhrné popisky, po přečtení knihy, jsem měla strašnou radost, že jsem žena ( to moc často nepřichází:-( takže VELKÉ DÍKY! konečně kniha o ŹENĚ:-) já ji totiž v sobě potřebuji najít a tato kniha mi otevřela oči v mnoha ohledech. Doporučuji ji všem ženám, které si sami sebe nejsou jisté, neváží si sami sebe, ale i těm, které chtějí něco nového o ženství objevit:-)

Terezačtenářka knihy

Dobrý večer, důvod proč Vám píši, je osobní potřeba velkého poděkování za to, co děláte Vy i vaše kolegyně, za vaši firmu. Momentálně mám vedle sebe Vaši knihu 17 tváří zeny, kterou jsem si četla vedle přítele a musím vám sdělit, že mi do ní nahlížel. Pak mě s úsměvem pozoroval až jsem se musela zeptat proč? On mi odpověděl: “Miluji, když se zajímáš, jak být ženská víc a víc a snažíš se tak vnímat celým tělem, miluji tě přitom pozorovat.” Moc Vám tedy Alice děkuji, že vy a vaše kolegyně tohle pro nás děláte. S pozdravem a poděkováním

Evačtenářka knihy

Pojď do akce:

PŘEČTI SI TUTO KNIHU A STAŇ SE ŽENOU, KTEROU CHCEŠ VE SVÉM ŽIVOTĚ VIDĚT!

Knihu si koupilo 0 lidí a četlo mnohem víc 🙂
ALICE KIRŠ
ALICE KIRŠ
autorka knihy 17 tváří ženy a zakladatelka projektu Ženy ženám®

Alice je inspirující, krásná a výjimečná žena. Člověk, který svým velkým srdcem, otevřeností, lehkostí, citlivostí, originalitou a důvtipem boří staré hranice a vytváří neomezený prostor pro růst. Žena, která mění život mnoha ženám. Její zápal, tvořivá energie a lidskost je cítit ve všem, co dělá. Společně se zajímavými a inspirujícími ženami a muži vytváří vzdělávací programy, které naplňují sny mnoha žen o štěstí, sebe-vědomí a lásce. Je zakladatelkou a kreativní ředitelkou organizace Ženy ženám®, která je platformou pro spolu-práci a osobní rozvoj žen. www.zenyzenam.cz