17 TVÁŘÍ ŽENY

Kniha (ne)jen pro ženy

"Žena. Milující a milovaná žena, sebe-vědomá žena, nositelka poslání, milenka, cyklická žena, nevěsta, manželka, partnerka, investorka, podnikatelka, spolu-pracovnice, dcera, zranitelná žena, miliónová žena, krásná žena, úspěšná žena..."

Do těchto rolí se obléká většina z nás, otázkou však je:

Jak moc se v nich cítíš svobodná a sama sebou?

Můj příběh Tě může velmi inspirovat...

V knize najdeš 17 kapitol:

Každá je zasvěcena jedné z mých životních rolí.
Jedné ze 17 tváří ženy.

"Tato kniha je o mých životních lekcích. O životních rolích. O mém procesu růstu a poznávání se. O velkých AHA momentech, uvědomění a změnách, které jsem na své cestě ke spokojenému životu udělala. Je to můj životní příběh, o který se toužím podělit." - Alice

 • 1
  ŽENA
  Co všechno znamená být ženou? Jak být sama sebou ve své přirozené výjimečnosti.
 • 2
  MILUJÍCÍ A MILOVANÁ
  Láska je něco, co nemusíme hledat. Láska je naše DNA. Jak tedy být milující a milovanou?
 • 3
  SEBE-VĚDOMÁ ŽENA
  Která z nás by se nechtěla stát sebe-vědomou ženou? Která z nás by nechtěla mít silné sebe-vědomí? Myslím, že rozhodně každá. Ale co to vlastně je sebe-vědomí? A jak jej získat?
 • 4
  NOSITELKA POSLÁNÍ
  Sdílím názor, že tu každý jsme z nějakého důvodu. Život každého z nás má nějaký smysl. Ale jaký?
 • 5
  MILENKA
  Co se děje, když se snažíš být 5 žen v jednom? Skvělá partnerka, milenka, matka, podnikatelka, kamarádka? Sexuální náboj se vytrácí a váš vztah chřadne.
 • 6
  PANNA, MATKA, ČARODĚJKA, STAŘENA
  Jak se mění naše nálady, emoce, naše tělo v průběhu menstruačního cyklu? Jak to, že jsme 4 v 1?
 • 7
  NEVĚSTA
  Začti se do mého příběhu o putování do manželství. Prožij společně se mnou rituál Nevěsty, svatební rituál s hinduistickou velekněžkou na Bali a také klasický obřad na radnici v Brně.
 • 8
  MANŽELKA
  Podělím se s Tebou, co vše mi role manželky přinesla, také o naše manželská pravidla, kterými se už 5 let řídíme a možná právě díky nim náš vztah jen kvete.
 • 9
  PARTNERKA
  Jak moc je vlastní prostor důležitý? Proč máme oddělené ložnice? 6 tipů, jak pro svého muže být milovanou a milující partnerkou.
 • 10
  INVESTORKA
  Za co jsem přestala platit? A do čeho jsem začala investovat? A proč vyznávám heslo: “Vydělávej peníze tím, co tě baví, dává ti smysl a slouží druhým.”
 • 11
  PODNIKATELKA
  V této kapitole je celý můj podnikatelský příběh, cesta k projektu Ženy ženám. Je o svobodě, svobodném zaměstnání a kouzelném slově spolu-práce.
 • 12
  SPOLU-PRACOVNICE
  Jak zpívá pan Werich v krásné pohádce: "Ten umí to a ten zas tohle! A všichni dohromady uděláme moc." Svatá pravda. 🙂 Ale jak vlastně spolu-pracovat?
 • 13
  DCERA
  O velkých AHA ve vztahu k rodičům. O vztahu k otci a o svobodných volbách a rozhodnutí, které v našich vztazích děláme.
 • 14
  ZRANITELNÁ ŽENA
  Když jsme SMUTNÉ, buďme smutné, projevme náš smutek i ve venkovním světě, nepotlačujme ho. Smutek a zranitelnost jsou přirozenou součástí našeho života.
 • 15
  MILIÓNOVÁ ŽENA
  Jsem přesvědčená o tom, že každá žena v sobě nosí něco milionového, výjimečného a skvělého. Svou vlastní unikátní hodnotu. Jen ji uvidět.
 • 16
  KRÁSNÁ ŽENA
  Pokud se cítíme my dobře, záříme svou krásou do světa a potvrzujeme tak pravidlo: Šťastná žena = šťastný muž = šťastné děti = šťastná společnost = šťastný celý svět.
 • 17
  ÚSPĚŠNÁ ŽENA
  Je pro Tebe úspěch mít skvělou práci, kariéru, vydělat hodně peněz, porodit dítě, mít skvělý vztah a harmonii v rodině?
0
ČTENÁŘEK KNIHY

Jak se líbí:

Co o knize říkají její čtenářky?

„Z knihy mám takový dojem, jako bych ji psala já. Plno zážitků a příběhů mi přijde povědomých. I já jsem Vodnářka, i já chodila na stavební průmyslovku. Knihu jsem nezačala číst hned, jak jsem ji dostala. Jen tak ležela na stole a usmívala se na mě. Ale když jsem začala, četla jsem stále. A i můj partner si jí četl. Řekl: ,,Tu knihu si přečti několikrát, myslím, že ti hodně pomůže.“ Tak ji čtu již podruhé. Když jsem četla 14. tvář – ZRANITELNÁ ŽENA, rozbrečela jsem se a i teď, když o tom píši brečím. V tom momentě přišlo mé AHA. Už jsem přečetla spousty knížek, ale u té Tvé jsem se dokázala teprve otevřít a přiznat si, co mě trápí a co mi v životě chybělo. A ten fakt, že jsem si to sama zapírala z přesvědčení, že si to nezasloužím.“
Vladimíra Schistkováčtenářka knihy
Do knihy jsem se nemohla začíst, neboť se mi zdálo, že všechno vím….. Je mi 62 let a jsem 20 let rozvedená. Po dočtení jsem musela všechny lži z mého života poopravit. Trochu jsem zalitovala, že jsem byla tak negramotná v partnerském životě. Mám co dohánět ve vztahu k sobě i mužům. Tak s radostí a láskou se dám do napravování. Tvá upřímnost mne velmi dojala a tak jsem všem svým vrstevnicím musela povědět jak se nemusíme , díky i Tobě, o své dcery bát.
Eva Bobkováčtenářka knihy
Nemohla jsem přestat číst, tolik odpovědí na mé otázky, které jsem dlouho hledala!!! Nejvíce mě zasáhlo dělení knihy, různé tváře ženy, to, jaká žena je. Velmi dlouho jsem hledala nějaké souhrnné popisky... Po přečtení knihy jsem měla strašnou radost, že jsem žena ( to moc často nepřichází, 🙁 takže VELKÉ DÍKY!). Konečně kniha o ŽENĚ. 🙂 Já ji totiž v sobě potřebuji najít a tato kniha mi otevřela oči v mnoha ohledech. Doporučuji ji všem ženám, které si sami sebou nejsou jisté, neváží si sami sebe, ale i těm, které chtějí něco nového o ženství objevit. 🙂
Terezačtenářka knihy
Dobrý večer, důvod proč Vám píši, je osobní potřeba velkého poděkování za to, co děláte Vy i vaše kolegyně, za vaši firmu. Momentálně mám vedle sebe Vaši knihu 17 tváří ženy, kterou jsem si četla vedle přítele a musím vám sdělit, že mi do ní nahlížel. Pak mě s úsměvem pozoroval až jsem se musela zeptat proč? On mi odpověděl: “Miluji, když se zajímáš, jak být ženská víc a víc a snažíš se tak vnímat celým tělem, miluji tě přitom pozorovat.” Moc Vám tedy Alice děkuji, že Vy a vaše kolegyně tohle pro nás děláte. S pozdravem a poděkováním
Evačtenářka knihy
Milá Alice, z celého srdce Ti děkuji za napsání a vydání knihy. Knížka se mi krásně četla, s těžkým srdcem jsem ji odkládala, ale každou volnou minutku jsem ji brala do ruky a hltala další slova. Kniha je pro mě velice inspirativní a pomohla mi utřídit si myšlenky v mnoha ohledech. Vím, že se budu mnohokrát ke Tvé knížce vracet a opakovaně ji číst.
Ivanačtenářka knihy

Pojď do akce:

PŘEČTI SI TUTO KNIHU A STAŇ SE ŽENOU, KTEROU CHCEŠ VE SVÉM ŽIVOTĚ VIDĚT!

Kdo jsem?

(Očima mého muže)
Alice je inspirující, krásná a výjimečná žena. Člověk, který svým velkým srdcem, otevřeností, lehkostí, citlivostí, originalitou a důvtipem boří staré hranice a vytváří neomezený prostor pro růst. Žena, která mění život mnoha ženám. Její zápal, tvořivá energie a lidskost je cítit ve všem, co dělá. Společně se zajímavými a inspirujícími ženami a muži vytváří vzdělávací programy, které naplňují sny mnoha žen o štěstí, sebe-vědomí a lásce. Je zakladatelkou společnosti Ženy ženám®, která je platformou pro osobní rozvoj a spolu-práci žen.

Ať je tato kniha laskavou průvodkyní na Tvé ženské cestě životem.