ONLINE TANEČNÍ PROŽITEK:
SETKÁNÍ S DUCHOVNÍM VÁLEČNÍKEM
+ HARMONIZACE SOLAR PLEXUS ČAKRY

Online tanečně terapeutický zážitek Chakradance™


Zvu tě dnes do  prostoru SOLAR PLEXUS ČAKRY.

V téhle čakře se nachází aktivace vnitřního čakrového zdroje pro naše  sebevědomí, vnitřní posílení, sebeúctu a odvahu.

Je to místo, ve kterém cítíme naši vnitřní sílu. Své pravé já. SEBE.

Solar plexus čakra má žlutou barvu a je domovem posvátné mužské energie v každém z nás. Je to ta část nás, která je přímá, je odvážná, která drží a stanovuje pevné hranice.

Když je naše čakra solar plexu v harmonii, máme jasno ve směru, kterým se máme ve svém životě ubírat, a máme sílu, odhodlání, vytrvalost a odvahu tímto směrem jít.

Tato vnitřní síla, tento vnitřní Válečník, v nás už je. Není potřeba ho hledat, jen je často schovaný pod nánosy negativních myšlenek, přesvědčení a hodnocení - od druhých i od nás samotných. 

Dnes máš příležitost nechat se ode mě provést tancem na pročištění, zharmonizování tohoto místa v nás. V tanci  budeš mít příležitost spálit všechna omezující přesvědčení a vše, co blokuje tvou vnitřní sílu, aby ses mohla znovu spojit se svým vnitřním válečníkem.

Líbí se mi citát Marion Woodman, která řekla:

„Když odložíme brnění, které zakrývá naši přirozenost, začneme zářit to kým skutečně jsme.“

A tak si dovol skrze Chakradance™ terapeutický tanec a Mandala Art odložit tahle brnění a vtělit se do své skutečné vnitřní síly, protože bojovnice světla brnění nepotřebují.

CO ZAŽIJEŠ A ZÍSKÁŠ

...vše potřebné k posvátnému domácímu rituálu:


  • Informační audio nahrávku o Chakradance™ a Solar plexus čakře
  • Nahrávku s vedeným tancem 3. čakry - tanec s Duchovním Válečníkem
  • Nahrávku s vedeným Mandala Art po tanci
  • Integrační meditaci

CO TO JE CHAKRADANCE™

Chakradance™ je taneční terapie, je to dokonale namíchaný elixír plný výživy pro tvou mysl, tělo a duši. V tomto božském koktejlu se snoubí jungiánská psychologie, intuitivní tanec, východní nauka o čakrách, vysokovibrační hudba, vedená vizualizace a spontánní kreslení mandal.

Čakra v sanskrtu znamená "kolovrátek". Jakmile pročistíme, naplno roztočíme a rozezpíváme své kolovrátky - svá energetická centra síly - naplno se zaktivují jejich dary, což vytvoří se obrovský magnetismus.

Skrze harmonii v čakrách, se vytváří dokonalá harmonie našeho života a harmonický život je životem v hojnosti. Harmonie přitahuje hojnost.

Zharmonizování čaker = otevření bran hojnosti všech oblastí našeho života.

Věnovat si prožitek Chakradance je tak příjemné, jako vlézt si večer po náročném dni do horké vany plné voňavých olejů, za zvuku krásné hudby a svitu svíček. Hezky si tam relaxuješ, užíváš si to a mezitím se z tebe odmočí všechna špína, prach a odplaví stres. Když pak z vany vylezeš cítíš se očištěně, zrelaxovaně, uvolněně, vyvoněně. Proště NOVĚ!

Mě osobně Chakradance™ učaroval svojí jemností, jednoduchostí a zároveň obrovským transformačním potenciálem. Schopností proměny.

Baví mě na něm to, že můžu pouštět "sračky" a nemusím o tom vědět. Baví mě to, jak mi skrze něj chodí vize a řešení k čemukoliv s čím si nevím rady.

Chakradance™ totiž není o hlavě, řešení, analyzování a vracení se k minulosti, která je stejně mrtvolou. Využívá moudrost našeho vědomí, uzdravující schopnosti našeho těla a osvobozující sílu života, který nás žije a neustále pracuje pro naše nejvyšší dobro!

K Chakradance™ tanci: Duchovní Válečník nejsou potřeba žádné předchozí taneční ani jiné umělecké zkušenosti a schopnosti, pouze otevřené srdce a mysl :).

Všechny materiály tohoto workshopu budou doručeny online. Na email dostaneš odkaz ke stažení v MP3, informační video, informace k Mandala Art a další vedení.

  • Vyhraď si na celý zážitek 1,5h času
  • Můžeš se k němu opakovaně vracet, kdykoliv budeš potřebovat posílit svou vnitřní sílu, sebevědomí nebo cokoliv pustit a vyčistit

Pokud tě to k prožitku Chakradance™ Duchovní válečník volá, ale zastavuje tě nějaké ALE, napiš mi na alice@alicekirs.cz, můžu tě navést a odpovědět.

Těším se, jak se společně ještě víc uvolníme do života a do nekonečných možností, které přináší!

♥ Alice

CO ŘÍKAJÍ TY, CO UŽ TANEC PROŽILY?

Chakradance pod tvým vedením můj nejsilnější prožitek. Máš úžasný hlas a hudba k solar čakře pro mě byla neuvěřitelně vtahující a prožitkově silná.
Eva
Bylo to fakt nadherne. Z tveho hlasu cisi takova hluboka sila, ale zaroven takova laskavost nebo neha nebo jemnost nebo neco takovyho, tezko datelne do slov. Moc diky za nadherny zazitek.
Zuzka
Oslovilo mě to, zarezonovalo to celým mým bytím. Hudba mě přenášela z Indie, mezi Vikingy, na Kalahari a možná i někam do jiné galaxie. Seš okouzlující a zářící. Vyzařuje z tebe něco, co i tu meditaci pro mě učinilo uvěřitelnou. Tvůj hlas je pevný, vedl mě a já ti to věřila…vím, že ne každý to dovede.
Denisa
...jsem divoká, nespoutaná, vášnivá, živá, spontánní, tančila jsem jako smyslů zbavená. Bylo to prostě aaaaaach. Děkuji za to, bylo to hluboce léčivé. Věděla jsem, že to bude přesně pro mě, protože solar plexus mám oslabený.. DĚKUJI, DĚKUJI, DĚKUJI. Z celého srdce ještě jednou děkuji.
Lenka
Mně to naprosto sedlo, našla jsem se v hudbě i v meditaci, až mi ze začátku tekly slzy, když jsem do ohně házela, co nechci, úplně jste se mi trefila do toho, co jsem v tu chvíli potřebovala. Meditace mi šla lehce a byla mi srozumitelná, pro můj svět úplně, jak na míru dělaná. Ještě jednou velmi děkuji za naprosto okouzlující meditaci
Monika
To co jsem s tebou zažila bylo úžasné, pro mě už několik let potřebné a osvobozující. Autenticky tanec, Muzikoterapie, čakrový systém a síla barev. Úžasné spojení, které i mě dává velký smysl.
Katy
Tanec s Válečníkem byl pro mne nejsilnějším prožitkem celého odpoledne.Tělo se vlnilo samo a z očí se mi řinuly slzy. Bubny miluji. Bylo to nádherné.
Eva
Když začala hrát hudba, od prvního okamžiku si moje tělo začalo dělat, co potřebovalo. Nohy samy a úplně automaticky vydupávaly rytmus – tu zlehoučka, téměř neslyšitelně, tu s razancí a rozhodností, kterou nikdo a nic nezastaví. Totéž trup, ruce, hlava…. Cítila jsem, jak se zapojuje celé tělo. Tak intenzivní pocit, že tančím i svými ňadry, jsem ještě nezažila. Vše bylo naprosto přirozené a šlo to samo od sebe, snadno. Tvé vedení bylo fantastické. A výsledek? Síla. Odhodlání. Radost. Svoboda. Poslední tři měsíce jsem před usnutím cítila tlak na solar plexu, jako kdyby tam ležel kámen. Ten kámen se po tanci rozplynul.
Petra

KDO TĚ BUDE PROVÁZET

Alice Kirš

Jsem žena mnoha tváří, ale především milovnice lehkosti. Vášnivá cestovatelka a zvířatomilka. Tvořitelka krásných domovů. Lidská propojovatelka a spojovatelka. Manželka, sparoška a milenka Davida. Zakladatelka Ženy ženám. Autorka knih 17 tváří ženy, Plno-prázdno a připravované Světlo ve tmě. Průvodkyně Chakradance™. Žiju s vědomím, že "je to jedno" a "jsem tu za odměnu"....