Zvu tě na tanečně oživující vysílání:

AKTIVACE
KOŘENOVÉ ČAKRY

AKTIVACE

KOŘENOVÉ ČAKRY

Cítíš se unavená, vyčerpaná a uhoněná?
Pak pro tebe mám něco, co ti vrátí životní sílu a záři.

Připoj se ke mně na ženském tanečním vysílání, kde společně objevíme léčivou cestu od vycuclé oživlé mrtvoly k ženě šťavnaté, zářivé a plné života.

Co tě během 80min vysílání zDARma čeká?

uzemňující meditace

taneční aktivace kořenové čakry

léčivé arteterapeutické mandala art

3 zásadní vysavače životní síly

uzemňující meditace

taneční aktivace kořenové čakry

léčivé arteterapeutické mandala art

3 zásadní vysavače životní síly

Přihláška na vysílání, které je zDARma:

Čas vysílání

PS:  Když uvedeš mobilní telefon, přijde ti také SMS s připomínkou

"Krásný den Alice, moc vám děkuji za aktivaci, kterou jste pro nás připravila. Byla úžasná a přihlásila jsem se dokonce 2x. První den jsem proplakala. Muselo odejít, co už jsem nepotřebovala. Druhý den jsem si to užila. Přeposlala jsem to i dceři. Byla z toho unešená." - Helena

O AUTORCE

Alice je milovnice lehkosti, vášnivá cestovatelka a facilitátorka taneční terapie Chakradance™. Založila projekt Ženy ženám a vydala 4 knihy. Pořádá workshopy, online programy a retreaty v zahraničí, na kterých s podporou tance Chakradance™ provází ženy i muže na cestě domů v sobě. Její životní filozofií je "ANO, můžu" - můžu si to dopřát, můžu to zažít, můžu to mít, můžu takhle žít, můžu se takhle cítit...i ty můžeš!

O AUTORCE

Alice je žena mnoha tváří, ale především milovnice lehkosti. 

Vášnivá cestovatelka a facilitátorka taneční terapie Chakradance™. Založila projekt Ženy ženám a vydala 4 knihy. Pořádá workshopy, online programy a retreaty v zahraničí, na kterých s podporou tance Chakradance™ provází ženy i muže na cestě domů v sobě. Její životní filozofií je "ANO, můžu" - můžu si to dopřát, můžu to zažít, můžu to mít, můžu takhle žít, můžu se takhle cítit...i ty můžeš!