PRAHA, SOBOTA, 26. LISTOPADU 2022

Půldenní transformačně terapeutický workshop
Otevření srdce s Breathwork meditací a Chakradance™


Když se dech potká s tancem...

SRDCE SE OTEVŘE

Zveme tě společne s Ester Kozlovskou k prožítí transformačního terapeutického workshopu s Breathwork meditací a Chakradance, který ti otevře srdce. Aktivuj s námi naplno svoji srdeční čakru a přijď se ponořit do léčivé síly svého srdce.

Zelená srdeční čakra je čakrou lásky a soucitu.  V sanskrtu nese jméno ANAHATA, což doslova znamená nezranitelná. Já v tom vidím slovo Nahatá - obnažená, otevřená.

Pokud je naše čakra srdeční v harmonii, umíme kráčet životem se srdcem na dlani. Kráčet se srdcem na dlani znamená, že jdeme životem s laskavostí a štědrostí. Nacházíme přirozenou empatii a soucit s dalšími lidskými bytostmi (a sebou samými!!). Znamená to, že se ke zvířatům a celé planetě chováme s respektem. 

Součástí naší lidské zkušenosti je během života zažít bolest v srdci. Skrze vztahy s našimi rodiči, partnery, dětmi, blízkými. Každý z nás někdy zažil ztrátu, zradu, odmítnutí. Je to lidské a přirozené. Může to však vést k tomu, že v určitý moment svá srdce uzavřeme, abychom už necítili další bolest. Když však svá srdce uzavřeme, abychom se chránili, zároveň zavíráme srdce proudu lásky, odpouštění a soucitu. 

"Největší životní výzvou je nechat své srdce otevřené ve chvíli, kdy ho nejvíce chceme zavřít."

Do tohoto workshopu bych ráda vnesla záměr začít zlehka hojit zranění v našich srdcích, abychom se mohli otevřít čisté lásce. Dalai Lama řekl:

„Láska a soucit jsou nutností, nikoli přepychem. Bez nich lidskost nemůže přežít.“

Je tak moc potřeba, abychom začali otevírat svá srdce. Tento workshop můžeme vnímat jako rituál pro uzdravení vašeho srdce.

Alice

V JAKÉ KONDICI JE TVÁ SRDEČNÍ ČAKRA?

SRDCE V HARMONII

Když je naše srdeční čakra v rovnováze, jsme otevření a plní soucitu k sobě i k ostatním lidem. Snadno navazujeme blízké láskyplné vztahy. Jsme štědří a ochotní pomáhat ostatním, aniž bychom měli potřebu jakkoli napravovat jejich situaci nebo je samotné. Kráčíme životem s lehkostí a otevřeností, což má velký vliv i na ostatní. I náš životní postoj je vyrovnaný. Nesoudíme ostatní a k nikomu necítíme zášť. Snadno odpouštímě. Život nám připadá veselý. 

SRDCE V NEHARMONII

Příliš aktivní: 
Člověk, který má v srdeční čakře nadbytek energie, může být žárliví a majetnický.  Nedostatek sebelásky a přijetí, silná touha po spojení s ostatními lidmi, vede k závislosti ve vztazích. Člověk s příliš aktivní srdeční čakrou neustále hledá právo na lásku vnějším světe. Může tak propadnout nadměrné péči o ostatní v naději, že si zaslouží být milováni. 

Nedostatečně aktivní: 
Nedostatek energie v této čakře může být důsledkem zlomeného srdce. Pokud je to tak, čakra takového člověka není dostatečně silná, proto se straní lidí a je chladný a odtažitý, aby své srdce chránil. Může pro něj být těžké odpustit a zapomenout na stará zranění, a tak zůstává připoutaný k minulosti. Jelikož se bojí jakýchkoli pocitů, ztrácí kontakt s ostatními a jen stěží nachází pochopení jak pro sebe, tak pro ostatní. Takový člověk může být cynický, zahořklý a kritický k lidem, se kterými se stýká, jen aby si držel odstup. 

JAK ZHARMONIZOVAT SRDEČNÍ ČAKRU?

Skrze hudbu, pohyb a dech...

Frekvence Chakradance™ hudby na srdeční čakru je zkomponovaná tak, aby rozvibrovávala a uvolňovala váš hrudník a tím otvírala naše srdce. Já tě provedu láskyplným tancem, ve kterém uvolníš zranění ze svého srdce. Otevřeš se lásce a klidu a jakákoliv blokující, stagnující energie z tvého srdce během tohoto vlídného a jemného procesu odejde. Po tanci budeš cítit uvolnění, lehkost a radost.

Také dechem můžeme otevřít své srdce. Napojení na dech  je nádhernou cestou k sobě a k vlastní podstatě. Je to jako návrat domů, návrat do  srdce. Cestou dechu tě provede Ester.

S hloubkou a jemností vlastního dechu se dostaneš tam, kam je potřeba, aby se tvé srdce uvolnilo a otevřelo. Rozpustí se všechny strachy, pochyby a dovolíš si vstoupit do láskyplné síly, kterou v sobě máš. 

CO NÁS SPOLEČNĚ ČEKÁ?

 • Otevření kruhu
 • Informace o Chakradance™ a srdeční čakře
 • Aktivující mantra meditace na srdeční čakru
 • Uvolňující světelná pohybová meditace
 • Tanec na srdeční čakru
 • Mandala art po tanci na srdeční čakru
 • Sdílení v kruhu
 • Přenos lásky
 • Breathwork meditace
 • Sdílení v kruhu
 • Uzavření kruhu a integrační meditaci

O CHAKRADANCE™

Chakradance™ je taneční terapie, je to dokonale namíchaný elixír plný výživy pro tvou mysl, tělo a duši. V tomto božském koktejlu se snoubí jungiánská psychologie, intuitivní tanec, východní nauka o čakrách, vysokovibrační hudba, vedená vizualizace a spontánní kreslení mandal.

Čakra v sanskrtu znamená "kolovrátek". Jakmile pročistíme, naplno roztočíme a rozezpíváme své kolovrátky - svá energetická centra síly - naplno se zaktivují jejich dary, což vytvoří se obrovský magnetismus.

Skrze harmonii v čakrách, se vytváří dokonalá harmonie našeho života a harmonický život je životem v hojnosti. Harmonie přitahuje hojnost.

Zharmonizování čaker = otevření bran hojnosti všech oblastí našeho života.

Věnovat si prožitek Chakradance je tak příjemné, jako vlézt si večer po náročném dni do horké vany plné voňavých olejů, za zvuku krásné hudby a svitu svíček. Hezky si tam relaxuješ, užíváš si to a mezitím se z tebe odmočí všechna špína, prach a odplaví stres. Když pak z vany vylezeš cítíš se očištěně, zrelaxovaně, uvolněně, vyvoněně. Proště NOVĚ!

Mě osobně Chakradance™ učaroval svojí jemností, jednoduchostí a zároveň obrovským transformačním potenciálem. Schopností proměny.

Baví mě na něm to, že můžu pouštět "sračky" a nemusím o tom vědět. Baví mě to, jak mi skrze něj chodí vize a řešení k čemukoliv s čím si nevím rady.

Chakradance™ totiž není o hlavě, řešení, analyzování a vracení se k minulosti, která je stejně mrtvolou. Využívá moudrost našeho vědomí, uzdravující schopnosti našeho těla a osvobozující sílu života, který nás žije a neustále pracuje pro naše nejvyšší dobro!

K účasti na Chakradance™ nejsou potřeba žádné předchozí taneční ani jiné umělecké zkušenosti a schopnosti, pouze otevřené srdce a mysl :).

Na workshopu jsou srdečně vítáné ženy, muži, páry. Můj muž David bude na workshopu přítomen 🙂

O BREATHWORK MEDITACI

Breathwork meditace je propojení terapeutické práce s dechem a vedenou meditací. Breathwork meditace jsou bezpečnou a jemnou dechovou technikou, která uvolňuje stres a napětí z každé jednotlivé buňky těla a vrací nás zpátky k našemu srdci. Během Breathwork meditací vstupujeme do stavu rozšířeného vědomí. Tento stav je mostem mezi vědomím a nevědomím. Právě tam se lidská duše uzdravuje. 

Breathwork meditace působí na všech úrovních - fyzické, emoční, mentální a duchovní. Hluboce podporují odstraňování starých energií, vzorců, negativních myšlenek a emocí. Otevírá prostor pro nový život a vyšší vědomí. Plným a vědomým dechem, můžeme uvolnit to, co jsme drželi celý život, prožít odpuštění a konečně zažít sebelásku bez podmínek. Tato vnitřní změna mění také vnější svět. 

Breathwork meditace je individuální cestou do nitra své vlastní duše a svého srdce. Pro každého je tato cesta jedinečná. Tento transformační dech je magický v tom, že si sám najde cestu. Vezme vám právě tam, kam jste připraveni jít...

ESTER KOZLOVSKÁ O BREATWHORK MEDITACI

"Dech je moje láska na druhý pohled. Na druhý říkám proto, že jsem si jeho sílu uvědomila teprve před pár lety. Ty nejúčinější věci jsou ty nejjednodušší.

Můj první Breathwork byl nádhernou vesmírnou cestou. Vše se rozpustilo, mé tělo i myšlenky, jako by nic nebylo. Byla jsem vším a zároveň ničím. Všechno v mém životě najednou dávalo smysl.

Neotevřela se mi cesta jen ke štěstí, které jsem roky hledala. Otevřela se mi cesta k sobě samé. Postupně jsem uzdravovala všechny zraněné části sebe a velmi rychle měnila sebe i svůj život. Pochopila jsem, že štěstí opravdu nenajdu venku, ale v sobě. Naučila jsem se tvořit si svůj život, bez hranic a limitů. Breathwork mi změnil život od základů. Ukázal mi kdo jsem, kým jsem byla a hlavně kým mohu být."

KDO TĚ BUDE PROVÁZET A DRŽET BEZPEČNÝ ÚVOLŇUJÍCÍ PROSTOR

Alice Kirš

Jsem žena mnoha tváří, ale především milovnice lehkosti. Vášnivá cestovatelka a zvířatomilka. Tvořitelka krásných domovů. Lidská propojovatelka a spojovatelka. Manželka, sparoška a milenka Davida. Zakladatelka Ženy ženám. Autorka knih 17 tváří ženy, Plno-prázdno a připravované Světlo ve tmě. Průvodkyně Chakradance™. Žiju s vědomím, že "je to jedno" a "jsem tu za odměnu"....

Ester Kozlovská

"Jsem a to stačí! A kromě toho jsem také Breathwork facilitátorka. V roce 2019 jsem založila jsem projekt Breathwork meditace a vášnivě sdílím jak kouzlit s dechem. Mým domovem jsou už pár let britské ostrovy. Do Čech se ale pravidelně vracím právě s Breathwork meditacemi. Působím jako lektor v mezinárodní škole Breathing Space. V ČR vedu facilitátorský výcvik pro budoucí Breathwork průvodce."
 • Cena workshopu: 2.500,- Kč s DPH
 • Kapacita: 25 účastníků
 • Čas: 13.00 - 17.00 
 • Termín: 26.11.2022

PŘIHLÁŠKU PROSÍM VYPLŇ NA STRÁNKÁCH U ESTER KLIKNUTÍM NA TLAČÍTKO 🙂 POKUD TO U ESTERKY JEŠTĚ NEŠLO, POČKEJ DEN DVA...PRACUJE NA TOM 🙂

Místo:
PRAHA, Taneční studio SEKTOR - VNITROBLOCK Tusarova 31, Praha
Prostorné jógově&taneční studio na workshop s Ester proměníme v naprosto bezpečný a posvátný chrám, v podporující energetický kontejner zahalený do blahodárného šera, příjemného svitu svíček a léčivých vůní. Většinu programu strávíš se zavřenýma nebo zakrytýma očima, aby ses mohl/a hlouběji zanořit a nechat promlouvat své moudré vědomí, tělo a duši.

Pokud tě to na workshop táhne, ale zastavuje tě nějaké ALE, napiš mi na alice@alicekirs.cz nebo mrkni pod přihlášku do Otázky&odpovědi.

Těším se, jak se společně ještě více otevřemě svá srdce, protože ta síla, kterou mají je NEKONEČNÁ! 

♥ Alice

JAK CHAKRADANCE™ PŮSOBÍ

Těžko se mi popisuje, jak skvělé a silné a tak trochu magické to bylo... A stále je. Celkově atmosféra byla skvělá. Prostě tam bylo něco nepopsatelnýho, nehmatatelnýho a naprosto magickýho. Tohle se asi nedá popsat, ale ta atmosféra byla úžasná. Uvolňující a svobodná, zároveň bezpečná a nádechem spirituálna... Bylo poznat, že do toho dáváš srdce. Tvoje energie je skvělá, ta lehkost, kterou cítím z tvých knih nebo sociálních sítích, ta tam byla přítomna a dávala tomu to srdce a lásku.
Nikola
...věděla jsem, že jsem přesně tam, kde v tu chvíli mám být. Bylo pro mě zcela naplňující, že jsem si mohla dát všechnu tu lásku, cítit se i přes všechny ty ztráty krásná a plnohodnotná, procítit svoje touhy a tělo ve spojení se svými předky a průvodci. Být kompletní se všemi emocemi radostí i smutkem a hlavně - nemít to pod kontrolou. Jen to nechat s vděčností plynout. Dovolit ať to je. Dovolit si představit svá přání, co já chci a ne to, co se od mě očekává. Děkuji za tuto možnost a děkuji za bezpečný prostor. Děkuji, že jsi byla průvodcem po této cestě.
Lenka
Z celého včerejšího krásného odpoledne byl Chakradance pod tvým vedením můj nejsilnější prožitek. Máš úžasný hlas a hudba k solar čakře pro mě byla neuvěřitelně vtahující a prožitkově silná.
Eva
...vyzarovala z tebe nesmirna jemnost, pokora, skromnost a sila. Chakra dance se mi dostal hodne pod kuzi.
Jarka
Oslovilo mě to, zarezonovalo to celým mým bytím. Hudba mě přenášela z Indie, mezi Vikingy, na Kalahari a možná i někam do jiné galaxie. Seš okouzlující a zářící. Vyzařuje z tebe něco, co i tu meditaci pro mě učinilo uvěřitelnou. Tvůj hlas je pevný, vedl mě a já ti to věřila…vím, že ne každý to dovede. Pro mě to byl highlight akce.
Denisa
Ten tanec a tvoje provazeni bylo pro me absolutne nejsilnejsim zazitkem z celeho dne, mam pocit, ze pro to jsem si tam prisla. Bylo to fakt nadherne. Z tveho hlasu cisela takova hluboka sila, ale zaroven takova laskavost nebo neha nebo jemnost nebo neco takovyho, tezko datelne do slov. Moc diky za nadherny zazitek.
Zuzka
To co jsem s tebou zažila bylo úžasné, pro mě už několik let potřebné a osvobozující. Autenticky tanec, Muzikoterapie, čakrový systém a síla barev. Úžasné spojení, které i mě dává velký smysl.
Katy
Tanec s Válečníkem byl pro mne nejsilnějším prožitkem celého odpoledne.Tělo se vlnilo samo a z očí se mi řinuly slzy. Bubny miluji. Bylo to nádherné.
Eva

OTÁZKY & ODPOVĚDI

Stydím se tančit před ostatními...

Chakradance™ tančíme v hodně zatemněné místnosti osvětlené pouze příjemnými světýlky svíček, které vytváří uvolňující atmosféru. Každý účastník má během tance zavřené nebo škraboškou či šátkem zakryté oči a je plně ponořený do své vlastní individuální cesty. Nikdo z účastníků se během tance na jiného účastníka nedívá. Dívám se pouze já a to z důvodu bezpečnosti, dívám se naprosto neutrálně bez jakéhokoliv hodnocení a posuzování. Účastníci, kteří se studem z tančení před ostatními na workshop přišli z něj odcházeli s velkou úlevou, radostí a pocitem, že můžou...že můžou tančit i ve společnosti jiných lidí a je to v pořádku, oni jsou v pořádku.

Co když přijdou Covid opatření?

Pevně věřím, že plošné zákazy akcí už nás nečekají a že v tak malé skupině bude v případě opatření stačit negativní test. Pokud by však k úplnému zákazu pořádaní akcí došlo - prožijeme si spolu Chakradance a Breathwork online, což je taky velmi příjemná varianta, se kterou mám bohaté zkušenosti. Na kvalitě prožitků to nikterak neubírá navíc se k online verzi můžeš opakovaně vracet.

Jsou Chakradance™ workshopy otevřeny i mužům?

ANO! Můj muž si Chakradance™ velmi oblíbil a pro muže má naprosto stejné benefity jako pro ženy. V tom, že tančíme v příjemném přítmí a se zavřenýma, ideálně škraboškami zakrytýma očima, leží velká příležitost i pro muže se v tanci krásně uvolnit a pustit, cokoliv je potřeba. Zavřené oči a to, že je každý ponořen do svého individuálního procesu vytváří velké bezpečí a důvěru, jak pro muže, tak pro ženy. Smíšená skupina navíc přináší možnost propojení mužsko-ženských kvalit a harmonie. Můj muž David bude na akci přítomný , takže mužům, párům a samozřejmě ženám dveře otevřené...

CHAKRADANCE NAŽIVO

0610

Chakradance™ UVOLNĚNÍ: 9 týdenní online program

6.10. 2023 10:00 - 13.12. 2023online
Uvolňující a léčivá cesta k moudrosti tvého těla, mysli a duše, která ti…
0403

Chakradance™ retreat na Bali: TRANSFORMACE

4.3. 2024 10:00 - 17.3. 2024Bali, Indonésie
Magické silové místo Bali a hluboká transformace s Chakradance™, to…