Jak se teď cítíš? A jak by ses chtěl/a cítit?

Volněji? Lehčeji? Bezstarostněji? Zdravěji? Svobodněji?
Více sebou? Více propojeněji?

Dopřej si intimní, bezpečný a posvátný prostor, ve kterém se vrátíš DOMŮ. Do prostoru, ve kterém se znovu PROPOJÍŠ svým pravým, ryzím, autentickým JÁ.

Zvu tě na půldenní živý workshop Chakradance™ v Brně k prožití a protančení všech 7 čaker a jejich DARŮ: od kořenové až po korunní s rozšířením o workshop na srdeční čakru.

Zvu tě na uvolňující taneční plavbu tvým vnitřním světem, s mapou tvých čaker jako kompasem.

Sobota 20.května 2023 BRNO

Věnovat si prožitek Chakradance je tak příjemné, jako vlézt si večer po náročném dni do horké vany plné voňavých olejů, za zvuku krásné hudby a svitu svíček. Hezky si tam relaxuješ, užíváš si to a mezitím se z tebe odmočí všechna špína, prach a odplaví stres. Když pak z vany vylezeš cítíš se očištěně, zrelaxovaně, uvolněně, vyvoněně. Proště NOVĚ!

CO SPOLEČNĚ ZAŽIJEME

 • Výborné kakao, které nás hezky uvolní a posílí naše záměry
 • Relaxační aktivaci na všech 7 čaker
 • Informace o Chakradance™ a čakrách
 • Uvolňující světelnou pohybovou meditaci
 • Tanec na všech 7 čaker
 • Mandala art po tanci 7 čaker
 • Sdílení v kruhu
 • Harmonizační meditaci dávání a přijímání s Davidem
 • Tanec na srdeční čakru
 • Mandala art po tanci na srdeční čakru
 • Integrační meditaci

CO TO JE CHAKRADANCE™

Chakradance™ je taneční terapie, je to dokonale namíchaný elixír plný výživy pro tvou mysl, tělo a duši. V tomto božském koktejlu se snoubí jungiánská psychologie, intuitivní tanec, východní nauka o čakrách, vysokovibrační hudba, vedená vizualizace a spontánní kreslení mandal.

Čakra v sanskrtu znamená "kolovrátek". Jakmile pročistíme, naplno roztočíme a rozezpíváme své kolovrátky - svá energetická centra síly - naplno se zaktivují jejich dary, což vytvoří se obrovský magnetismus.

Skrze harmonii v čakrách, se vytváří dokonalá harmonie našeho života a harmonický život je životem v hojnosti. Harmonie přitahuje hojnost.

Zharmonizování čaker = otevření bran hojnosti všech oblastí našeho života.

DARY 7 ČAKER, KTERÉ PODPOŘÍME

 • 1. Kořenová čakra: DAR UZEMNĚNÍ A STABILITY
 • 2. Sakrální čakra: DAR KREATIVITY A VÁŠNĚ
 • 3. Solar plexus čakra: DAR SÍLY A SEBEDŮVĚRY
 • 4. Srdeční čakra: DAR LÁSKY A SOUCITU
 • 5. Krční čakra: DAR AUTENTICITY A SEBEVYJÁDŘENÍ
 • 6. Čakra třetího oka: DAR INTUICE A ZÁMĚRU
 • 7. Korunní čakra: DAR SPIRITUALITY A VĚDOMÍ

Mě osobně Chakradance™ učaroval svojí jemností, jednoduchostí a zároveň obrovským transformačním potenciálem. Schopností proměny.

Baví mě na něm to, že můžu pouštět "sračky" a nemusím o tom vědět. Baví mě to, jak mi skrze něj chodí vize a řešení k čemukoliv s čím si nevím rady.

Chakradance™ totiž není o hlavě, řešení, analyzování a vracení se k minulosti, která je stejně mrtvolou. Využívá moudrost našeho vědomí, uzdravující schopnosti našeho těla a osvobozující sílu života, který nás žije a neustále pracuje pro naše nejvyšší dobro!

K účasti na Chakradance™ PROPOJENÍ nejsou potřeba žádné předchozí taneční ani jiné umělecké zkušenosti a schopnosti, pouze otevřené srdce a mysl :).

Na workshopu jsou srdečně vítáné ženy, ale muži, páry. Můj muž David bude přítomen, Chakradance™ ho totiž moc baví 🙂

 • Cena workshopu: 2.000,- Kč s DPH
 • Kapacita: 18 účastníků
 • Čas: 10.00 - 14.00 
 • Termín: sobota 20.května 2023

Místo:
Studio Yoga Freak - Dominikánská 345/15, Brno
Milé jógové studio na workshop proměním v naprosto bezpečný a posvátný chrám, v podporující energetický kontejner zahalený do blahodárného šera, příjemného svitu svíček a léčivých vůní. Většinu programu strávíš se zavřenýma nebo zakrytýma očima, aby ses mohl/a hlouběji zanořit a nechat promlouvat své moudré vědomí, tělo a duši.

Pokud tě to na Chakradance™ PROPOJENÍ táhne, ale zastavuje tě nějaké ALE, napiš mi na alice@alicekirs.cz nebo mrkni pod přihlášku do Otázky&odpovědi.

Těším se, jak se společně ještě víc uvolníme do života a do nekonečných možností, které přináší!

♥ Alice

PŘIHLÁŠKA

JAK CHAKRADANCE™ PŮSOBÍ

Těžko se mi popisuje, jak skvělé a silné a tak trochu magické to bylo... A stále je. Celkově atmosféra byla skvělá. Prostě tam bylo něco nepopsatelnýho, nehmatatelnýho a naprosto magickýho. Tohle se asi nedá popsat, ale ta atmosféra byla úžasná. Uvolňující a svobodná, zároveň bezpečná a nádechem spirituálna... Bylo poznat, že do toho dáváš srdce. Tvoje energie je skvělá, ta lehkost, kterou cítím z tvých knih nebo sociálních sítích, ta tam byla přítomna a dávala tomu to srdce a lásku.
Nikola
...věděla jsem, že jsem přesně tam, kde v tu chvíli mám být. Bylo pro mě zcela naplňující, že jsem si mohla dát všechnu tu lásku, cítit se i přes všechny ty ztráty krásná a plnohodnotná, procítit svoje touhy a tělo ve spojení se svými předky a průvodci. Být kompletní se všemi emocemi radostí i smutkem a hlavně - nemít to pod kontrolou. Jen to nechat s vděčností plynout. Dovolit ať to je. Dovolit si představit svá přání, co já chci a ne to, co se od mě očekává. Děkuji za tuto možnost a děkuji za bezpečný prostor. Děkuji, že jsi byla průvodcem po této cestě.
Lenka
Z celého včerejšího krásného odpoledne byl Chakradance pod tvým vedením můj nejsilnější prožitek. Máš úžasný hlas a hudba k solar čakře pro mě byla neuvěřitelně vtahující a prožitkově silná.
Eva
...vyzarovala z tebe nesmirna jemnost, pokora, skromnost a sila. Chakra dance se mi dostal hodne pod kuzi.
Jarka
Oslovilo mě to, zarezonovalo to celým mým bytím. Hudba mě přenášela z Indie, mezi Vikingy, na Kalahari a možná i někam do jiné galaxie. Seš okouzlující a zářící. Vyzařuje z tebe něco, co i tu meditaci pro mě učinilo uvěřitelnou. Tvůj hlas je pevný, vedl mě a já ti to věřila…vím, že ne každý to dovede. Pro mě to byl highlight akce.
Denisa
Ten tanec a tvoje provazeni bylo pro me absolutne nejsilnejsim zazitkem z celeho dne, mam pocit, ze pro to jsem si tam prisla. Bylo to fakt nadherne. Z tveho hlasu cisela takova hluboka sila, ale zaroven takova laskavost nebo neha nebo jemnost nebo neco takovyho, tezko datelne do slov. Moc diky za nadherny zazitek.
Zuzka
To co jsem s tebou zažila bylo úžasné, pro mě už několik let potřebné a osvobozující. Autenticky tanec, Muzikoterapie, čakrový systém a síla barev. Úžasné spojení, které i mě dává velký smysl.
Katy
Tanec s Válečníkem byl pro mne nejsilnějším prožitkem celého odpoledne.Tělo se vlnilo samo a z očí se mi řinuly slzy. Bubny miluji. Bylo to nádherné.
Eva

ZAJÍMÁ TĚ?

Je Chakradance™ oficiální terapeutická metoda?

ANO. Chakradance™ je pohybová taneční terapie, kterou před 25 lety vytvořila jungiánská psychoterapeutka Natalie Southgate z Austrálie. Za tu dobu se Chakradance™ velmi rozšířil v podobě stovek profesionálních facilitátorů v desítkách zemí po celém světě. Já sama jsem jedním z nich. Chakradance™ doporučují a podporují lidé jako například Dr. Deepak Chopra.

Stydím se tančit před ostatními...

Chakradance™ tančíme v hodně zatemněné místnosti osvětlené pouze příjemnými světýlky svíček, které vytváří uvolňující atmosféru. Každý účastník má během tance zavřené nebo škraboškou či šátkem zakryté oči a je plně ponořený do své vlastní individuální cesty. Nikdo z účastníků se během tance na jiného účastníka nedívá. Dívám se pouze já a to z důvodu bezpečnosti, dívám se naprosto neutrálně bez jakéhokoliv hodnocení a posuzování. Účastníci, kteří se studem z tančení před ostatními na workshop přišli z něj odcházeli s velkou úlevou, radostí a pocitem, že můžou...že můžou tančit i ve společnosti jiných lidí a je to v pořádku, oni jsou v pořádku.

Jsou Chakradance™ workshopy otevřeny i mužům?

ANO! Můj muž si Chakradance™ velmi oblíbil a pro muže má naprosto stejné benefity jako pro ženy. V tom, že tančíme v příjemném přítmí a se zavřenýma, ideálně škraboškami zakrytýma očima, leží velká příležitost i pro muže se v tanci krásně uvolnit a pustit, cokoliv je potřeba. Zavřené oči a to, že je každý ponořen do svého individuálního procesu vytváří velké bezpečí a důvěru, jak pro muže, tak pro ženy. Smíšená skupina navíc přináší možnost propojení mužsko-ženských kvalit a harmonie. Můj muž David bude přítomný na obou Chakradance PROPOJENÍ, takže mužům, párům a samozřejmě ženám dveře otevřené...

KDO TĚ BUDE PROVÁZET A DRŽET BEZPEČNÝ PROSTOR?

Alice Kirš

Jsem především milovnice lehkosti. Facilitátorka taneční terapie Chakradance™. Vášnivá cestovatelka. Zvířecí komunikátorka. Zakladatelka Ženy ženám. Autorka knih 17 tváří ženy, Plno-prázdno a spolu autorka Světlo ve tmě. Vnímám svůj čas na zemi jako báječnou dovolenou a žiji s pocitem, že "je tu za odměnu"

David Kirš

Jsem nadšený tvůrce a buditel. Podnikatel, vizionář a životní idealista. Zakladatel SmartEmailing a Fapi. Spolumajitel Mioweb.cz. Kouč a cestovatel. Milovník Vklidu, samoty, zázraků ticha, skvělého jídla, sexu, peněz a filozofování o životě a Bohu. Rád svítím do míst, kde leží pravda, síla, láska a naše "doma".

CHAKRADANCE™ Akce

2206

OBSAZENO Slunovratová CHAKRAPARTY - jen pro účastnice Chakradance programů

22.6. 2024 10:00 - 22.6. 2024OREA Congress Hotel BRNO Voroněž 🙂
Oslavíme tvé proměny, vychutnáme si sílu živého setkání a roztančíme…
1708

Chakradance™ BOHYNĚ: víkendový online retreat

17.8. 2024 09:00 - 18.8. 2024online
Roztanči se do síly, krásy a moudrosti bohyně, která uvnitř…
2809

Yoga & Fyzio FEST 2024

28.9. 2024 09:00 - 29.9. 2024OSTRAVA, Trojhalí Karolína
S Chakradance máme tu čest roztančit několik stovek lidí. Tahle…
1402

Chakradance™ retreat na Bali: TRANSFORMACE

14.2. 2025 10:00 - 28.2. 2025Bali, Indonésie
Magické silové místo Bali a hluboká transformace s Chakradance™, to…
0406

Chakradance™ retreat: SVOBODA

4.6. 2025 17:00 - 8.6. 2025ŠUMAVA - Svatá Máří
Tanečně-transformační prodloužený víkend ve Svaté Máří v termínu: 4. 6.…
3110

Chakradance™ retreat na Bali: TRANSFORMACE

31.10. 2025 10:00 - 14.11. 2025Bali, Indonésie
Magické silové místo Bali a hluboká transformace s Chakradance™, to…