PROŽIJ I TY SVOU INTIMNÍ CESTU NA MAGICKÉ BALI:

NOVÁ KNIHA

NOVÁ KNIHA

Podnikni se mnou dobrodružnou transformační cestu na ostrov Bali a protanči se během čtením místy, o kterých jsi možná ještě neslyšela.

Proč zdarma? Protože ráda dávám dárky a protože Chakradance™ mění a uzdravuje životy! A mým velkým přáním je o jeho účincích říct co nejvíce lidem.

Deník ve mně vyvolal pocity, jako bych právě protančila všechny své čakry.
Daniela, čtenářka deníku
Deník ve mně vyvolal pocity, jako bych právě protančila všechny své čakry.
Daniela, čtenářka deníku

Deník, co neměl být vydán...

Psala jsem ho sobě. Pro sebe. Byl mojí kotvou. Terapií. Uzemněním vizí, vhledů, uvědomění.

Na konci roku 2020 jsem měla intenzivní pocit, že ten následující bude hodně zásadní. Cítila jsem, že bude v něčem stejně přelomový jako 2012. Za ten jeden rok jsem prožila to, co jiní třeba za deset. Obrovskou expanzi ve vztazích, podnikání, hojnosti, svobodě, cestování… plnil se mi jeden sen za druhým a já si to moc užívala.

Bylo to jako hluboký nádech, po kterém logicky musí přijít výdech. Po plnu... prázdno. Začalo pomalu přicházet v roce 2018, kdy jsem pustila úspěšný projekt Ženy ženám a s ním identitu podnikatelky. Chvíli na to i matky.

Nic nového nepřicházelo. Ani práce, ani mateřství. Žádné vize. Tři roky nic. Nakonec jsem musela pustit i to, co mi bylo nejdražší, svého milovaného muže.

Rozchod mě emočně vyždímal a poslal do děsivého NIC. Paradoxně jsem cítila důvěru v život, že se vše děje správně a pro mě, a zároveň i to, že jestli to takhle půjde dál, zabije mě to.

Přežila jsem. V tom největším prázdnu, bolesti a nahotě jsem od života dostala kouzelný dárek s duhovou stuhou. CHAKRADANCE™. A ten mi…  To se dočteš v knižním deníku, který jsem se nakonec rozhodla vydat. 🙂
Alice Kiršautorka knihy Alice v říši čaker

ZADEJ ADRESU

... a já ti na ni ihned odešlu knihu zDARma! Uhradíš jen poštovné a balné.

To, jak dokážeš otevřeně psát o tom, co cítíš, je velmi inspirativní pro mě i ostatní ženy.
Lada, čtenářka

Proč si knihu přečíst?

 • Zajímají tě silné ženské příběhy?
  Odvážně říkám, že můj příběh je důkazem nové úrovně síly a odvahy, kterou jsem v sobě díky taneční terapii bez přemýšlení objevila. A když můžu já, můžeš taky.
 • Ráda se inspiruješ?
  Kniha nabízí nevšední inspiraci a motivaci na tvé vlastní cestě objevování a sebepoznání.
 • Baví tě se v životě posouvat dál?
  Prostřednictvím mých osobních příběhů a zkušeností si můžeš prožít vlastní transformaci a životní posun.
 • Zajímají tě nové přístupy osobního rozvoje?
  Kniha přibližuje taneční terapii bez přemýšlení – Chakradance™ – a zprostředkovává úchvatný pohled do léčivého tanečního světa nekonečných barev a možností.
 • Záleží ti na tom prohlubovat vztah k sobě?
  Kniha přináší podněty k budování hlubšího a láskyplného vztahu k sobě samotné.
 • Přitahuje tě Bali?
  Přenes se přímo do exotické atmosféry Bali, kde se mnou můžeš prožít jedno velké nezapomenutelné dobrodružství.
 • Toužíš být v životě svá a autentická?
  Svým příběhem tě povzbudím k tomu, abys sama našla odvahu k vyjádření vlastní kreativity a objevování nových cest ve svém životě.

A jak kniha uvnitř vypadá?

Chakradance™ je trasformačním nástrojem osobního rozvoje nové doby. Je hravý, láskyplný, jemný, pohybový a prožitkový.
Pro ženy. Muže. Děti. Taneční terapie bez přemýšlení. 

Jeho misí je HARMONIE. Harmonie ve všech oblastech života, o kterou nám všem jde. Mít se prostě v životě hezky. A tak se dělím o svůj intimní čakropis, protože mi záleží na tom, aby se lidi kolem mě měli hezky a bylo jim tady na zemi dobře.

Chakradance™ je trasformačním nástrojem osobního rozvoje nové doby. Je hravý, láskyplný, jemný, pohybový a prožitkový.
Pro ženy. Muže. Děti. Taneční terapie bez přemýšlení. 

Jeho misí je HARMONIE. Harmonie ve všech oblastech života, o kterou nám všem jde. Mít se prostě v životě hezky. A tak se dělím o svůj intimní čakropis, protože mi záleží na tom, aby se lidi kolem mě měli hezky a bylo jim tady na zemi dobře.

Napsaly o knize...

Velmi si vážím Tvé otevřenosti v osobních tématech. Moc se mi také líbí, jak jsi pěkně propojila zážitky týkající se přímo retreatu Chakradance se zážitky cestovatelskými, takže se dozvídám více o tématech jednotlivých čaker, o tom, jak chakradance vypadá v praxi, jak kouzelně pomáhá a zároveň i o magickém ostrově Bali, o místní přírodě, lidech a celkově o jejich kultuře. Mnohdy jsem měla pocit, jako bych tam byla s Tebou, jak jsi mě vtáhla do děje. Zaujalo mě také vyprávění o čakrách naší planety, jejích meridiánech a silových místech. Moc se mi líbilo přirovnání lotosu vyrůstajícího z bahna a trefná zmínka o tom, co Albert Einstein prohlásil o intuici.
Jasmína
Díky deníku jsem pochopila, co jsou to čakry a co vyladění nejen díky Chakradance přináší do života. Moc se mi líbí jak ke každé chakře patří jiná barva, jiná hudba, jídlo, nošení oblečení v dané barvě apod. a jsem nadšená z toho celého objevování a určitě chci dál pokračovat. Poslední dobou nosím oblečení v černých a jiných neutrálních barvách, když jsem ale viděla všechny ty krásné fotky plné barev, nakoplo mě to v tom opět rozzářit svůj šatník, za to moc děkuji. Z každého dne jsem si odnesla nějaké aha momenty a inspiraci, které zavádím do svého života, velmi se mi líbí srdíčková meditace, uvědomění, že nemohu udělat chybu a prostě jít tam, kam mé duše volá, když instinkt zavelí nebo o tom, jak důležité je si zdravě nastavovat hranice, zachazet uctivě se svou energií a časem. Děkuji ti za tak intimní popis tvých každodenních dní a spoustu moudrých slov.
Erika
Těšila jsem se na každou další část a prožívala to s Tebou. Dokázala jsi krásně popsat své silné prožitky, pocity i atmosféru jaká tam byla. To jak dokážeš otevřeně psát o tom co cítíš je velmi inspirativní pro mě i ostatní ženy. Každá z nás hledá tu svojí cestu k sobě, kterou se může trochu najít a poznat a Tvé příběhy nám dávají odvahu a naději, že to zvládneme, že ta cesta tady je a můžeme se k Tobě přidat. Čakry nás ovlivňují mnohem více než si myslíme a díky Tobě můžeme poznat jejich kouzlo a nechat se jím unášet.
Lada
Tvůj deník mě i mého přítele provázel cestou do Norska. Sdílela si v něm silné pocity, které se mnou v té době až neuvěřitelně korespondovaly - strach z angličtiny, neznáma a celkové léčení energie a duše. Podpořilo mě to vůbec odjet a bojovat za to, v co věřím a více věřit i sobě. Tvé barevné stravování každého dne mě natolik inspirovalo, že jsem si jej trochu přizpůsobila pro sebe a užila si jej také. Toto všechno a ještě mnohem více bych přála každé čtenářce či čtenáři, aby spolu s tebou mohli zažít. Věřím, že jim kniha stejně jako mě velmi pomůže.
Sabina
Bali deník je pro mě takové kouzelné duhové dobrodružství. Bylo zajímavé dozvědět se o čakrách tak hravě a poutavě, jak o nich mluví Alice. Zaujalo mě, s jakou radostí a lehkostí jde jednotlivé čakry prozkoumávat. Líbí se mi, jak si jde hrát s hudbou, barvami, vůněmi, chutěmi nebo prožitky každé čakry. Těšila jsem se na každou čakru zvlášť a byla zvědavá, jaké téma nese, a na sdílení, jak jej prožívala Alice. To všechno navíc s nádechem krásného exotického Bali.
Lenka
Deník byl pro mě byl skvělým odpočinkem a vypnutím ze starostí všedního dne. Líbila se mi autenticita vyprávění a v podstatě žádné bariéry či cenzury. Pro mě je velice inspirující, když někdo vypráví takto intimně o svých zážitcích a pocitech (sama jsem spíš introvert a projevuji se méně, hlavně tedy co se týká většího množství lidí, které neznám a veřejného prostoru). Ale takovéto sdílení je super a často jsem v tom spatřila sama sebe. Máš moc příjemný hlas, který se krásně poslouchá a dokáže vtáhnout do děje, vzbudit emoce a otevřít srdce. Sdílení mě nejvíce ovlivnilo v té otevřenosti, klidným naladěním a plynutím. A vlastně i v pro mě tak důležité lehkosti a "šťavnatosti". Děkuji za to 🙂
Markéta
Děkuji za otevřenost a barvitou zpověď. Poslední dvě čakry, 6. a 7., jsem jen probřečela. Vím, že to uvolnění přichází v pravý čas. Předáváte v tom textu kus poznání. Dodala jste mi tolik odvahy a zároveň sebejistoty. I já poslední rok překračuji své stíny, jste mi velkou inspiraci a podporou nenechat se zastavit. Přeji Vám do života s Davidem objevnou pouť, rozkvět a rozvoj vaší "soul mission".
Zuzka
Jednotlivé části Bali deníku jsem četla opakovaně. Deník mi učaroval. Bylo to pro mě první zprostředkované setkání s chakradance. Mám ráda cestopisy a trošku mi je deník připomínal. Bavily mě komentáře popisující každý den retreatu. Bavily mě popisy výletů, které zde Alice s Davidem absolvovali. Bavily mě Aličiné prožitky, popisky z praktikování chakradance tzv. přímo online J Bavil mě Aličin příjemný hlas. Byla jsem na Bali s ní… V čem mě deník inspiroval? Podnítil mou zvědavost Chakradance zkusit také a dozvědět se o něm více. Ano, chtěla jsem vědět VÍCE. Díky němu jsem dále sledovala další online prezentace, nabídky, webináře, zoomy – prostě vše, co mi od Alice do emailu přišlo. Deník mě inspiroval natolik, že jsem chtěla chakradance zkusit na vlastní kůži. Byl pro mě inspirací a líbil se mi v takové míře, že jsem vážně začala uvažovat o retreatu na Šumavě a… nakonec si jej objednala mezi prvními J… A pak se to vše už jen kráááásně skládalo a jako puzzlíky do sebe zapadalo. A proč by si jej měl někdo další přečíst? Protože je zajímavý, autentický, hezky zpracovaný. Protože krásně přiblíží atmosféru chakradance, přenese Tě k nádherným a za mě rozhodně zavíděnihodným zážitkům prožitých na kouzelném Bali. Ale pozor - je návykový! Pravděpodobně se do chakradance zamiluješ. Pokud jej neznáš, inspiruje Tě k tomu, dozvědět se více. A možná Tě pohltí natolik, že budeš chtít sama zažít to samé na Bali a NAŽIVO. Chakradance nemá hranice, s ním je opravdu vše možné!
Míša

AUTORKA ČAKROPISU

Jsem především milovnice lehkosti. Zapálená cestovatelka. Facilitátorka taneční terapie Chakradance. Zakladatelka Ženy ženám. Autorka knih 17 tváří ženy, Plno-prázdno a Světlo ve tmě. Všechny tyto role a mnoho dalších mě baví v tomto životě hrát... a taky žít s vědomím, že jsem tu za odměnu.

I já poslední rok překračuji své stíny, jste mi velkou inspirací a podporou nenechat se zastavit.
Zuzka, čtenářka
I já poslední rok překračuji své stíny, jste mi velkou inspirací a podporou nenechat se zastavit.
Zuzka, čtenářka

BLACK FRIDAY AKCE SKONČÍ ZA...

Objednávka knihy