ZRUŠENO - NEDĚLE 2.dubna 2023, BRNO

Půldenní tanečně terapeutický workshop Chakradance™


Zvu tě k prožití a protančení posvátného ženství&mužství v tobě.

Můžeš si ho dopřát s partnerem, ale i jen sama pro sebe. Přinést větší láskyplnost, pochopení a harmonii do svého vnitřního páru. Své vnitřní ženy a vnitřního muže. Jejích soul-lad uvnitř tvého vnitřního světa se pak propíše i do toto vnějšího.

Skrze workshop získáš přístup plně využít sílu druhé a třetí čakry. Načerpat z darů, které obě přináší a zharmonizovat v sobě jejich kvality:

Druhá čakra:
Kreativita, prožívání emocí a pocitů, vášeň, smyslnost, šťavnatost, sexualita

Třetí čakra:
Sebevědomí, sebedůvěra, integrita, vnitřní síla, směr života, smích, radost

Dopřej si intimní, bezpečný a posvátný prostor, ve kterém se jemně a vlídně propojíš s oběmi polaritami. Užij si dva propojené tanečně terapeutické workshopy. Chakradance™ a já ti budeme láskyplnými průvodci.

Prožití druhé sakrální čakry skrze meditaci, tanec a mandala art tě jemně a zároveň hluboce napojí na posvátnou ženskou energii v tobě, tvou vnitřní ženu (je jedno zda jsi muž nebo žena, každý člověk ji v sobě nese).

Druhá čakra je zdrojem našeho posvátného ženství.

Je to brána k našim pocitům, emocím, smyslnosti i smyslovosti, potěšení, vášně a kreativity.

Elementem sakrální čakry je voda. Voda, vodní svět a vodní stvoření zrcadlí naše prožívání emocí a pocitů, hloubku našich citů a zároveň barevnost našich emocí od těch temných až po ty nejzářivejší.

Často se prožívání emocí bojíme, bráníme...potlačujeme. Jakmile je ale při prožívání emocí přítomné vědomí a láska, emoce nezraňují...jen procházejí. Ničeho pak není příliš málo nebo příliš moc. Jakmile si dovolíme své emoce prožívat vědomě a s láskou, uznávat je, jen námi projdou, ale neublíží, nehromadí se, nevyčerpávají nás ani neodstřelují do vesmíru.

Jsou pak jako řeka, která svobodně teče, nezastavuje se, nevysychá. 

Skrze Chakradance™ jemně a vlídně zharmonizujeme, pročistíme a uvolníme druhou čakru. Umožníme tak svým emocím, pocitům a kreativitě volně proudit a náš život se stane šťavňatějším a sladším.

Žlutá čakra solar plexu je zdrojem naší vnitřní síly a sídlem posvátného mužství v každém z nás. Svět 3. čakry je slunečně zářivý, jeho elementem je oheň.

Z aktuálního dění ve světě je cítit, jak je mužská energie v nerovnováze. Války. Agresivita. Násilí. Dominance. Přehnaná kontrola. Nároky na sebe. Opačným extrémem pak slabost, ztráta sebevědomí, odvahy.

Zdravá energie solar plexu je o opravdové integritě, závazku a odvaze následovat svou duši. Je taky o zdravém nastavování hranic, o tom, jak uctivě a v harmonii zacházet se svou vlastní energií, časem.

Síla posvátného mužství v každém z nás už dávno je! Sedí tam! Nemusíme ji nijak hledat, pracovat na ní, zkoušet to a to, abychom se k ní dostali. Je tam. Stačí se jen na toto místo v nás naladit, zaposlouchat se objevit...

...tu nekonečnou zlatou záři, to ohnivé slunce v každém z nás.

Skrze tanec se protančíme do sebedůvěry a síly. Čím více sebedůvěry cítíme, tím snadněji a s větší lehkostí pohneme horami.

Čakra solar plexu není jen o síle a odvaze, ztělesňuje kvality jako jsou radost, smích, štěstí, zábava....

V ohni solar plexus čakry můžeme spálit všechno, co už nám neslouží, všechno, co už nepotřebujeme, ať už to máme ve vědomí nebo ne.

Důležité je vědět, že plamínek ohně naší vnitřní síly v nás stále hoří. Ať se děje, co se děje. Je tam, i když je třeba maličký. Nikdy nevyhasne a kdykoliv se může více rozhořet...do mise naší duše.

S čakrou solar plexu je také spojený smysl života, oheň má moc ukázat nám, jakým směrem se máme ubírat.

Společně tento ohnivý svět protančíme, promeditujeme a prokreslíme. Postavíme se do svého středu, pevně se usadíme ve důvěře sebe sama a svém místě tady na zemi.

CO SPOLEČNĚ ZAŽIJEME

 • Výborné kakao, které nás hezky uvolní a posílí naše záměry
 • Informace o Chakradance™, sakrální a solar plexus čakře
 • Relaxační aktivaci Posvátného ženství
 • Uvolňující pohybovou meditaci
 • Tanec 2. čakry - tanec s Vnitřní Bohyní
 • Mandala art po tanci
 • Sdílení v kruhu
 • Mantra meditaci na 2. čakru
 • Relaxační aktivaci Posílení sebevědomí
 • Tanec 3. čakry - tanec s Duchovním Válečníkem
 • Mandala art po tanci
 • Mantra meditaci na 3. čakru
 • Integrační prožitků

CO TO JE CHAKRADANCE™

Chakradance™ je taneční terapie, je to dokonale namíchaný elixír plný výživy pro tvou mysl, tělo a duši. V tomto božském koktejlu se snoubí jungiánská psychologie, intuitivní tanec, východní nauka o čakrách, vysokovibrační hudba, vedená vizualizace a spontánní kreslení mandal.

Čakra v sanskrtu znamená "kolovrátek". Jakmile pročistíme, naplno roztočíme a rozezpíváme své kolovrátky - svá energetická centra síly - naplno se zaktivují jejich dary, což vytvoří se obrovský magnetismus.

Skrze harmonii v čakrách, se vytváří dokonalá harmonie našeho života a harmonický život je životem v hojnosti. Harmonie přitahuje hojnost.

Zharmonizování čaker = otevření bran hojnosti všech oblastí našeho života.

Věnovat si prožitek Chakradance je tak příjemné, jako vlézt si večer po náročném dni do horké vany plné voňavých olejů, za zvuku krásné hudby a svitu svíček. Hezky si tam relaxuješ, užíváš si to a mezitím se z tebe odmočí všechna špína, prach a odplaví stres. Když pak z vany vylezeš cítíš se očištěně, zrelaxovaně, uvolněně, vyvoněně. Proště NOVĚ!

Mě osobně Chakradance™ učaroval svojí jemností, jednoduchostí a zároveň obrovským transformačním potenciálem. Schopností proměny.

Baví mě na něm to, že můžu pouštět "sračky" a nemusím o tom vědět. Baví mě to, jak mi skrze něj chodí vize a řešení k čemukoliv s čím si nevím rady.

Chakradance™ totiž není o hlavě, řešení, analyzování a vracení se k minulosti, která je stejně mrtvolou. Využívá moudrost našeho vědomí, uzdravující schopnosti našeho těla a osvobozující sílu života, který nás žije a neustále pracuje pro naše nejvyšší dobro!

K účasti na Chakradance™ MUŽ&ŽENA nejsou potřeba žádné předchozí taneční ani jiné umělecké zkušenosti a schopnosti, pouze otevřené srdce a mysl :).

Na workshopu jsou srdečně vítáné ženy, muži, páry. Obzvlášť párům tento společný prožitek doporučuji.
Můj muž David bude na workshopu přítomen.

 • Cena workshopu: 2.000,- Kč s DPH
 • Kapacita: 18 účastníků
 • Čas: 10.00 - 14.00 
 • Termín: neděle 2.4.2023

Místo:
Studio Yoga Freak - Dominikánská 345/15, Brno
Milé jógové studio na worshop proměním v naprosto bezpečný a posvátný chrám, v podporující energetický kontejner zahalený do blahodárného šera, příjemného svitu svíček a léčivých vůní. Většinu programu strávíš se zavřenýma nebo zakrytýma očima, aby ses mohl/a hlouběji zanořit a nechat promlouvat své moudré vědomí, tělo a duši.

Pokud tě to na Chakradance™ MUŽ&ŽENA táhne, ale zastavuje tě nějaké ALE, napiš mi na alice@alicekirs.cz nebo mrkni pod přihlášku do Otázky&odpovědi.

Těším se, jak se společně ještě víc uvolníme do života a do nekonečných možností, které přináší!

♥ Alice

PŘIHLÁŠKA

JAK CHAKRADANCE™ PŮSOBÍ

Těžko se mi popisuje, jak skvělé a silné a tak trochu magické to bylo... A stále je. Celkově atmosféra byla skvělá. Prostě tam bylo něco nepopsatelnýho, nehmatatelnýho a naprosto magickýho. Tohle se asi nedá popsat, ale ta atmosféra byla úžasná. Uvolňující a svobodná, zároveň bezpečná a nádechem spirituálna... Bylo poznat, že do toho dáváš srdce. Tvoje energie je skvělá, ta lehkost, kterou cítím z tvých knih nebo sociálních sítích, ta tam byla přítomna a dávala tomu to srdce a lásku.
Nikola
...věděla jsem, že jsem přesně tam, kde v tu chvíli mám být. Bylo pro mě zcela naplňující, že jsem si mohla dát všechnu tu lásku, cítit se i přes všechny ty ztráty krásná a plnohodnotná, procítit svoje touhy a tělo ve spojení se svými předky a průvodci. Být kompletní se všemi emocemi radostí i smutkem a hlavně - nemít to pod kontrolou. Jen to nechat s vděčností plynout. Dovolit ať to je. Dovolit si představit svá přání, co já chci a ne to, co se od mě očekává. Děkuji za tuto možnost a děkuji za bezpečný prostor. Děkuji, že jsi byla průvodcem po této cestě.
Lenka
Z celého včerejšího krásného odpoledne byl Chakradance pod tvým vedením můj nejsilnější prožitek. Máš úžasný hlas a hudba k solar čakře pro mě byla neuvěřitelně vtahující a prožitkově silná.
Eva
...vyzarovala z tebe nesmirna jemnost, pokora, skromnost a sila. Chakra dance se mi dostal hodne pod kuzi.
Jarka
Oslovilo mě to, zarezonovalo to celým mým bytím. Hudba mě přenášela z Indie, mezi Vikingy, na Kalahari a možná i někam do jiné galaxie. Seš okouzlující a zářící. Vyzařuje z tebe něco, co i tu meditaci pro mě učinilo uvěřitelnou. Tvůj hlas je pevný, vedl mě a já ti to věřila…vím, že ne každý to dovede. Pro mě to byl highlight akce.
Denisa
Ten tanec a tvoje provazeni bylo pro me absolutne nejsilnejsim zazitkem z celeho dne, mam pocit, ze pro to jsem si tam prisla. Bylo to fakt nadherne. Z tveho hlasu cisela takova hluboka sila, ale zaroven takova laskavost nebo neha nebo jemnost nebo neco takovyho, tezko datelne do slov. Moc diky za nadherny zazitek.
Zuzka
To co jsem s tebou zažila bylo úžasné, pro mě už několik let potřebné a osvobozující. Autenticky tanec, Muzikoterapie, čakrový systém a síla barev. Úžasné spojení, které i mě dává velký smysl.
Katy
Tanec s Válečníkem byl pro mne nejsilnějším prožitkem celého odpoledne.Tělo se vlnilo samo a z očí se mi řinuly slzy. Bubny miluji. Bylo to nádherné.
Eva

OTÁZKY & ODPOVĚDI

Je Chakradance™ oficiální terapeutická metoda?

ANO. Chakradance™ je pohybová taneční terapie, kterou před 25 lety vytvořila jungiánská psychoterapeutka Natalie Southgate z Austrálie. Za tu dobu se Chakradance™ velmi rozšířil v podobě stovek profesionálních facilitátorů v desítkách zemí po celém světě. Já sama jsem jedním z nich. Chakradance™ doporučují a podporují lidé jako například Dr. Deepak Chopra.

Stydím se tančit před ostatními...

Chakradance™ tančíme v hodně zatemněné místnosti osvětlené pouze příjemnými světýlky svíček, které vytváří uvolňující atmosféru. Každý účastník má během tance zavřené nebo škraboškou či šátkem zakryté oči a je plně ponořený do své vlastní individuální cesty. Nikdo z účastníků se během tance na jiného účastníka nedívá. Dívám se pouze já a to z důvodu bezpečnosti, dívám se naprosto neutrálně bez jakéhokoliv hodnocení a posuzování. Účastníci, kteří se studem z tančení před ostatními na workshop přišli z něj odcházeli s velkou úlevou, radostí a pocitem, že můžou...že můžou tančit i ve společnosti jiných lidí a je to v pořádku, oni jsou v pořádku.

Jsou Chakradance™ workshopy otevřeny i mužům?

ANO! Můj muž si Chakradance™ velmi oblíbil a pro muže má naprosto stejné benefity jako pro ženy. V tom, že tančíme v příjemném přítmí a se zavřenýma, ideálně škraboškami zakrytýma očima, leží velká příležitost i pro muže se v tanci krásně uvolnit a pustit, cokoliv je potřeba. Zavřené oči a to, že je každý ponořen do svého individuálního procesu vytváří velké bezpečí a důvěru, jak pro muže, tak pro ženy. Smíšená skupina navíc přináší možnost propojení mužsko-ženských kvalit a harmonie. Můj muž David bude přítomný na Chakradance MUŽ&ŽENA , takže mužům, párům a samozřejmě ženám dveře otevřené...

KDO TĚ BUDE PROVÁZET A DRŽET BEZPEČNÝ ÚVOLŇUJÍCÍ PROSTOR

Alice Kirš

Jsem především milovnice lehkosti. Facilitátorka taneční terapie Chakradance™. Vášnivá cestovatelka. Zvířecí komunikátorka. Zakladatelka Ženy ženám. Autorka knih 17 tváří ženy, Plno-prázdno a spolu autorka Světlo ve tmě. Vnímám svůj čas na zemi jako báječnou dovolenou a žiji s pocitem, že "je tu za odměnu"

David Kirš

Jsem nadšený tvůrce a buditel. Podnikatel, vizionář a životní idealista. Zakladatel SmartEmailing a Fapi. Spolumajitel Mioweb.cz. Kouč a cestovatel. Milovník Vklidu, samoty, zázraků ticha, skvělého jídla, sexu, peněz a filozofování o životě a Bohu. Rád svítím do míst, kde leží pravda, síla, láska a naše "doma".

CHAKRADANCE™ Akce

0503

OBSAZENO. Chakradance™ retreat na Bali: TRANSFORMACE

5.3. 2024 10:00 - 18.3. 2024Bali, Indonésie
Magické silové místo Bali a hluboká transformace s Chakradance™, to…
0105

Chakradance™ ALCHYMIE: 8týdenní online program

1.5. 2024 10:00 - 26.6. 2024online
Alchymistická cesta, která přetaví tvé trápení ve zlato, abys mohl/a…
2505

Alchymie ženy NAŽIVO

25.5. 2024 13:00 - 25.5. 2024BRNO, Sono Centrum
Na akci tě provedu láskyplným tanečním rituálem s vibrační medicínou…
0506

Chakradance™ retreat: SVOBODA

5.6. 2024 17:00 - 9.6. 2024ŠUMAVA - Svatá Máří
Tanečně-transformační prodloužený víkend ve Svaté Máří v termínu: 5. 6.…
2206

Slunovratová CHAKRAPARTY - jen pro účastnice Chakradance programů

22.6. 2024 10:00 - 22.6. 2024OREA Congress Hotel BRNO Voroněž 🙂
Oslavíme tvé proměny, vychutnáme si sílu živého setkání a roztančíme…
2809

Yoga & Fyzio FEST 2024

28.9. 2024 09:00 - 29.9. 2024OSTRAVA, Trojhalí Karolína
S Chakradance máme tu čest roztančit několik stovek stovek lidí.Tahle…