CHAKRADANCE™ NAŽIVO

0204

Cyklus Chakradance™ workshopů: SVOBODA

2.4. 2023 10:00 - 20.5. 2023Brno - studio Yoga Freaks
Tanečně-transformační jaro v Brně
2505

Jarní Chakradance™ retreat: SVOBODA

25.5. 2023 10:00 - 28.5. 2023ŠUMAVA - Svatá Máří
Tanečně-transformační jaro ve Svaté Máří v termínu: 25. 5. -…

Chakradance™ je taneční terapie, která uvolňuje energii v těle a otvírá nás hlubším prožitkům života a sebe sama.

Je to dokonale namíchaný elixír plný výživy pro tvou mysl, tělo a duši. V tomto božském koktejlu se snoubí jungiánská psychologie, intuitivní tanec, východní nauka o čakrách, vysokovibrační hudba, vedena vizualizace a spontánní kreslení mandal.

Chakradance™ jemně, láskyplně, bezpečně i hravě odhaluje a uvolňuje potlačené pocity, nevyřešené vzpomínky a zděděná nevědomá přesvědčení, vše to, co si držíme v těle, ve svých energetických centrech, čakrách. Tato zablokovaná energie vytváří v našich tělech tlak, stres, nemoc, kterou si přivoláme, a negativní vzorce, které neustále opakujeme.

Skrze Chakradance™ to vše můžeme nechat jít a začít žít a prožívat život, postavený na SILNÝCH, SLADĚNÝCH A MILUJÍCÍCH základech.

KDO TĚ BUDE PROVÁZET?

Alice Kirš

Jsem žena mnoha tváří, ale především milovnice lehkosti. Vášnivá cestovatelka a zvířatomilka. Tvořitelka krásných domovů. Lidská propojovatelka a spojovatelka. Manželka, sparoška a milenka Davida. Zakladatelka Ženy ženám. Autorka knih 17 tváří ženy, Plno-prázdno a připravované Světlo ve tmě. Průvodkyně Chakradance™. Žiju s vědomím, že "je to jedno" a "jsem tu za odměnu"....

 JAK CHAKRADANCE™ PŮSOBÍ

Těžko se mi popisuje, jak skvělé a silné a tak trochu magické to bylo... A stále je. Celkově atmosféra byla skvělá. Prostě tam bylo něco nepopsatelnýho, nehmatatelnýho a naprosto magickýho. Tohle se asi nedá popsat, ale ta atmosféra byla úžasná. Uvolňující a svobodná, zároveň bezpečná a nádechem spirituálna... Bylo poznat, že do toho dáváš srdce. Tvoje energie je skvělá, ta lehkost, kterou cítím z tvých knih nebo sociálních sítích, ta tam byla přítomna a dávala tomu to srdce a lásku.
Nikola
...věděla jsem, že jsem přesně tam, kde v tu chvíli mám být. Bylo pro mě zcela naplňující, že jsem si mohla dát všechnu tu lásku, cítit se i přes všechny ty ztráty krásná a plnohodnotná, procítit svoje touhy a tělo ve spojení se svými předky a průvodci. Být kompletní se všemi emocemi radostí i smutkem a hlavně - nemít to pod kontrolou. Jen to nechat s vděčností plynout. Dovolit ať to je. Dovolit si představit svá přání, co já chci a ne to, co se od mě očekává. Děkuji za tuto možnost a děkuji za bezpečný prostor. Děkuji, že jsi byla průvodcem po této cestě.
Lenka
Z celého včerejšího krásného odpoledne byl Chakradance pod tvým vedením můj nejsilnější prožitek. Máš úžasný hlas a hudba k solar čakře pro mě byla neuvěřitelně vtahující a prožitkově silná.
Eva
...vyzarovala z tebe nesmirna jemnost, pokora, skromnost a sila. Chakra dance se mi dostal hodne pod kuzi.
Jarka
Oslovilo mě to, zarezonovalo to celým mým bytím. Hudba mě přenášela z Indie, mezi Vikingy, na Kalahari a možná i někam do jiné galaxie. Seš okouzlující a zářící. Vyzařuje z tebe něco, co i tu meditaci pro mě učinilo uvěřitelnou. Tvůj hlas je pevný, vedl mě a já ti to věřila…vím, že ne každý to dovede. Pro mě to byl highlight akce.
Denisa
Ten tanec a tvoje provazeni bylo pro me absolutne nejsilnejsim zazitkem z celeho dne, mam pocit, ze pro to jsem si tam prisla. Bylo to fakt nadherne. Z tveho hlasu cisela takova hluboka sila, ale zaroven takova laskavost nebo neha nebo jemnost nebo neco takovyho, tezko datelne do slov. Moc diky za nadherny zazitek.
Zuzka
To co jsem s tebou zažila bylo úžasné, pro mě už několik let potřebné a osvobozující. Autenticky tanec, Muzikoterapie, čakrový systém a síla barev. Úžasné spojení, které i mě dává velký smysl.
Katy
Tanec s Válečníkem byl pro mne nejsilnějším prožitkem celého odpoledne.Tělo se vlnilo samo a z očí se mi řinuly slzy. Bubny miluji. Bylo to nádherné.
Eva

CHCEŠ VÍC? 🙂

Chci ti ještě dát vědět o tanci, který jsem nedávno připravila a který si můžeš užít hezky z pohodlí domova 🙂

Je to terapeutický tanec Duchovního válečníka k protančení 3. čakry Solar Plexu.

Tento ohnivý tanec vede k posílení sebe-jistoty, sebe-vědomí a posvátné mužské síly v nás.

Více informací najdeš právě teď zde na stránce...