Nová kniha Alice Kirš

Kniha Alice Kirš

P L N O

P R Á Z D N O

Jsem Alice a posledních deset let jsem naplňovala a vyprazdňovala šuplíčky své identity, toho, „kdo jsem“.

Užila jsem si životní nádech, plnost, tvoření a budování. Ale i dlouhé období výdechu, prázdna, konců, loučení, umírání.

O tom všem jsem napsala knihu. Knihu plnou rozmanitých, autentických i velmi intimních příběhů.

Svým otevřeným sdílením toužím čtenářky s lehkostí sobě vlastní inspirovat k naději, k tomu, že TAKY MŮŽOU.

Můžou žít cokoliv. Mít cokoliv. Být kýmkoliv… protože možnosti jsou nekonečné.

0
částí
0
kapitol
0
stran
0
slov

K N I H A

V Rozhovorech s duší jsem se o knize rozpovídala

Autorka Rozhovorů duší Monika Zieneckerová

R I T U Á L

4.4. jsem prošla v kruhu úžasných žen silným přechodovým rituálem, na kterém jsme knihu pokřtily.

Uzavřela důležitou životní etapu a otevřela dveře do NOVÉ....

Autorka videa: Veronika Hejnová

Č T E N Á Ř K Y

...sdílí své dojmy

Markéta

...u čtení  jsem zažila spousty AHA momentů a pochopila více sama sebe. 

Jsem ráda, za lidi, jako jsi Ty, kteří ukazují, že život může být i jiný, než jak nám lajnuje naše společnost a naši nejbližší, kteří ty programy a vzorce jedou. Ale vymanit se z toho není tak lehké. A když tak člověk učiní, někdy je na své cestě, alespoň zdánlivě, sám. Je hezké vědět, že sama nejsem, alespoň prostřednictívm Tvé knihy a Tvých osobních sdílení, třeba na IG. Mimochodem, mám i Tvou první knihu, 17 tváří ženy, která pro mne byla taky něčím úžasným. 
 
Jsi pro mne úžasnou inspirací. Otevíráš mysli a srdce lidí. Když můžeš Ty, já můžu taky 🙂 

Jana Mašková Zimolová

Kniha je obrovskou inspirací vám všem, které hledáte nová řešení pro život. Které se nebojíte dělat věci jinak, po svém, a rozhodně ne "normálně".

Je to hodně důvěrný a intimní příběh plný nových přístupů a jiných úhlů pohledů, které by vás v životě nenapadly. O vztazích, o ženství, o ukončování, přijímání a hlavně o tom, jak žít život v LEHKOSTI! ✌️

Máte se opravdu na co těšit!"

Amisuel

"Ve volných chvílích, kdy malá spinká a ve mě se třpytí její tvářička, předčítám nahlas i potichu řádky tvé knihy. Je to jako kdybych s každou stránkou zakrajovala lžičku do zákusku, který si vychutnávám - a nemohu přestat! Právě teď v tuto chvíli mě tvá slova tolik hřejí a dávám jim tolik za pravdu, cítím tě, cítím příběhy žen, usmívám se a pociťuji velkou vděčnost, že jsme se spolu mohly propojit. Objímám tě."

Lucie Harnošová

"Knihu jsem si moc užila. Obdivuji, jak Alice sdílí autenticky své hluboké prožitky a neobvyklá řešení situací. Věřím, že kniha může ženy povzbudit v tom, aby si nacházely vlastní cesty, aby viděly vždy před sebou mnoho možností, aby se nebály být sebou. Ještě více sama sebou. To je linka v knize a zároveň největší povzbuzení, které kniha čtenářkám přináší."

Ester Kozlovská

"Teď jsem dočetla knihu a mám v sobě neskutečné plno. Tolik uvědomění, lásky a pochopení sebe. Tolik inspirace, že mám chuť začít číst od začátku. Jsi SKUTEČNÁ - ufff mám teď úplně slzy v očích.

Není to dar, není poslání, JSI TO TY. Nemusíš být božskou podstatou, nemusíš být láskou, nemusíš byt ničím, buď navždy ALICÍ (navždy v tomto životě). Přesně takovou jaká je.

Cítím z Tebe lehkost, moudrost, laskavost, klid, radost. Ukázala jsi mi, že mužů, že je v pořádku měnit, že nemusím lpět, ale mohu pouštět, že se nemusím bát, že si mohu dopřát a že můžu tvořit, co cítím! Přeji Ti plno i v prázdnu."

Taraka Solei

"Aliččina osobní kniha je plná i prázdná tak jako život sám. Děkuji Ali za odvahu, se kterou sdílíš svůj životní příběh v lehkosti a radosti a stáváš se tak inspirací pro všechny.

Život nikdy není jenom pozlátko.
Je to dar, kdy i z těch nejtěžších chvil můžeme vytěžit zlato."

Denisa Říha Palečková

"Je krásná zvenku i uvnitř - něžná, vznešená, brutálně upřímná, hladivá, inspirující, odvážná....PROSTĚ JAKO TY!"

Barbora Zemanová

"Kniha Alice je...
~ osobní zpovědí
~ modlitbou
~ vzpomínkou
~ koncem a začátkem

zas a znovu rodící se duše a znovuzrozující se hvězdy = > ženy!

Je v tom lehkost, bolest, hloubka, radost, láska a odvaha kráčet dál a dál...

Kateřina Juřenčáková

"Alice je od začátku mé práce mojí podporovatelkou, bez ní by moje začátky byly mnohem těžší a jsem jí za mnoho, opravdu mnoho vděčná. Když mi od ní přišla zpráva, že dokončila svoji knihu, nemohla jsem se dočkat až ji budu držet v ruce. Balíček mi přistál ve schrance, kniha byla krásně zabalená, tak jak to umí snad jen Alice a já zrovna vyrážela na hory, takže ideální čas!

Pustila jsem se do čtení Aličina příběhu a její životní cesty a oceňuji neuvěřitelnou otevřenost, autenticitu a inspiraci. Nejvíce mne nadchl její příběh o vytouženém děťátku, ale věřím, že na své si v knize přijde každá čtenářka i čtenář."

Žaneta Ariati

"Tvoje knížka je důkazem toho, že autentické sdílení je hluboce léčivé.

Přeju ti krásné a jemné znovuzrození do veřejného prostoru. A všem čtenářkám, aby jim knížka otevřela dveře k jejich osobní verzi ANO životu.

P.S. Knížku doporučuju mít v knihovně nebo na oltáři i jen jako nádherný šperk a energetický zářič 🤩 je kouzelná!"

Klára Vohrnová

"Každá máme svoje sny a cíle. Každá občas hledáme samu sebe. Každá prožíváme ups and downs. V knize PLNO - PRÁZDNO se najde nejedna z nás. Překvapila mě naprostá upřímnost a otevřenost Alice. Není to o tom, že vás pozvala na návštěvu do vašeho života, ale ona vás v něm na chvilku nechala bydlet a vše vám ukázala. A mezi řádky narazíte na tolik aha momentů a mouder, že po dočtení knihy cítíte jen příjemno. A navíc je to opravdu vizuální klenot."

Naďa Chaloupková

"Tuhle knížku si prostě přečtěte 🙂 Asi tou ohromnou upřímností a otevřeností, mě Alice úplně vtáhla do svého světa, jak kdyby při četbě byla se mnou, jak když jsi se svojí nejlepší kámoškou a pěkně na dřeň si spolu o všem povídáte. Bez příkras, bez tabu, se všemi ups i downs. Nebojíte se pochlubit, ale ani natvrdo říct, jak "todle" dopadlo teda úplně jinak, než se čekalo..ale! I tak je to v pořádku!

Alice do knihy vnesla tolik inspirace a lehkosti, na příbězích svého života ukazuje, jak nic není špatně, a že tím vůbec nejcennějším je dojít k vlastní pravdě. A tu přijmout a žít. A pak ji klidně zase změnit 😀 - až nadejde ten správný čas.

Kniha Plno-prázdno je úžasně vrstevnatá, tolikrát se mi při četbě stávalo, že se Ali svět prolínal s mým vlastním a poskytoval mi takové rozšíření pohledu na moje situace! Na to uvidět další možnosti a uvědomění, které každá situace může přinést, a které jsem ještě nezachytila.

Děkuju, Ališíku za Tvoji zářivou knihu a ty krásný pocity, který jste mi přinesly -  uvolnění a dovolení si, že můžu žít a cítit cokoliv, co chci, a je to v pořádku!!!"

Jitka Osička

"Osobní zpověď autorky, která může inspirovat mnoho žen.
Vždy mě fascinovaly osudy lidí, jejich životní cesty a zákoutí, které skýtají pohled do nitra nás samých.
Alice vykresluje svoji životní cestu, která může být inspirací pro mnoho žen, které 
hledají východisko v situacích, ktéré se mohou zdát "neřešitelné".
Z knihy je cítit veliká vřelost, otevřenost, a jas."

Nina Hanáková

“Alice ve své druhé knížce odhaluje skrz svoje osobní příběhy to nejniternější v nás. Baví mě její otevřenost, upřímnost a ochota ukázat zranitelnost, protože se tak můžeme v jejím příběhu každá najít a s jejími pocity se ztotožnit, i když žijeme jinak a jinde. Já se našla skoro na každé stránce, radovala se s ní i smutnila, občas se od srdce zasmála, jindy hluboce rozjímala. A znovu si při čtení uvědomila, proč jsme si právě my dvě blízké a přes 10 let se k sobě opakovaně vracíme.

Knížku jsem zhltla jedním dechem, je velmi čtivá, odlehčená a opravdová. A místy i hodně napínavá.

Bavil mě její humor a ochota zasmát se sama sobě. A všechny ty hluboké ponory do tématu změny a proměnlivosti života. Jak je v každém okamžiku plný i prázdný zároveň.

Knížce přeju, ať je inspirací pro všechny ženy, které chtějí být co nejvíc samy sebou. Stojí to totiž sakra za to! A tobě Ali - rebelko, hvězdo i princezno, ať jsi pořád tak svá, nebojácná a otevřená všemu, co přijde.”