OBJEDNÁVKA

  • Energetická výměna
    Knihu si cením na 444 Kč s DPH. Pokud bys měla chuť ji věnovat i nějaké své blízké ženě - připravila jsem balíček 2ks knih za 777 Kč s DPH.
  • ELEKTRONICKÁ VERZE KNIHY
    Knihu si můžeš objednat i v elektronické podobě. Po zaplacení ti přijde email s odkazem ke stažení PDF verze knihy.
  • Knihu ti doručíme Českou poštou nebo Zásilkovnou
    Většinou se mým balícím andělkám podaří knihu vyslat k tobě do dvou pracovních dnů od připsání platby. Doručujeme i na Slovenko a pokud chceš do jiné země EU, tak napiš na info@alicekirs.cz.

NOVINKA: e-kniha SVĚTLO VE TMĚ

Líbí se mi, že dáváš ženám, které tu knihu budou číst obrovskou naději, že můžou.. že můžou cokoliv. Je to nejkrásnější poselství zrovna pro tuhle dobu. Tohle ženy potřebují slyšet.
Táňa Havlíčková
Tvoje slova se spoustou témat, nebo spíš postojů, nad kterými jsem si přemýšlela sama o sobě. Bavilo mě vidět, že to nepřecházíš. Ta životní témata. Že to nesmázneš rychle se stolu. Že to rozkrýváš. Dál a dál. Hloubš a hloubš. Až najít tu podstatu, to kde budeš klidná. To kde je ta aktuální pravda. Prozkoumat to. Z x pohledů. Říct si o pomoc. Spolupracovat. Zasvětit do své situace či trable víc lidí. Zažít zmatek z těch x různých názorů. A nakonec dojít k tomu svému. K té své pravdě. K té pravdě TEĎ. A přijmout, že se může kdykoliv změnit! A že je to v pořádku. To pro mě bylo tak povzbuzující!!! A osvobozující.
Naďa
Pro čtenářky to bude neskutečně zajímavé čtení. Velmi autentické, silné a často až intimní. Mohou skrze něj nalézt nové cesty, přístupy, které je dosud vůbec nenapadly. Věřím, že se v mnohém najdou a třeba je tato osobní zpověď posune a pomůže jim růst.
Jana

Potřebujete pomoc?

Napiš mé úžasné asistentce Verči na info@alicekirs.cz