PŘIHLÁŠKY SE UZAVÍRAJÍ ZA....

Děkuji za tvůj zájem o program BOHYNĚ

Brány programu jsou aktuálně uzavřeny.

Ale jakmile znovu otevřu přihlášky, dám ti o tom vědět.

Vlož své jméno a email....přidám tě na waiting list.

PŘEDPRODEJOVÁ CENA KONČÍ ZA...

ROZTANČI SE DO SÍLY, KRÁSY A MOUDROSTI BOHYNĚ, KTERÁ UVNITŘ TEBE ZATÍM MOŽNÁ SPÍ

Čeká Tě návrat k tvému posvátnému ženství a plnému voňavému rozkvětu...

ROZTANČI SE DO SÍLY, KRÁSY A MOUDROSTI BOHYNĚ, KTERÁ UVNITŘ TEBE ZATÍM  MOŽNÁ SPÍ

Čeká Tě návrat k tvému posvátnému ženství a plnému voňavému rozkvětu...

 • Ztratila ses v džungli každodenní uspěchané rutiny a pohřbila jsi své ženství, zapomněla na svou vnitřní bohyni a své krásné tělo? Ale cítíš, že existuje cesta zpátky k sobě, k tomu, jak znovu rozkvést a ukázat světu svou jedinečnou sílu a záři.
 • Prožíváš stále dokola podobné situace, problémy, zdravotní výzvy, vztahy, finanční těžkosti anebo problémy v práci? A víš, že někde leží odpovědi k uzdravení...
 • Zdá se ti, že z tvého života vyprchala vášeň, ztratil se větší smysl, žiješ příliš ve stresu a jsi zahlcená a nervózní? A uvědomuješ, že to v pravdě nejsi ty...

Srdečně Tě zvu do naprosto nového 7 týdenního tanečního transformačního online programu!

Do programu Chakradance™ BOHYNĚ, kde v sobě aktivuješ a posílíš mocnou sílu tvého posvátného ženství a uvolníš se z pout minulosti.

Prostřednictvím silných tanečních rituálů, meditací, aktivací, kreslení Mandala art, probudíš své čakry a propojíš se s moudrostí a silou bohyní z různých kultur.

Jak se budeš víc a víc usazovat v chrámu svého ženství, začneš postupně rozvíjet své okvětní plátky a do světa uvolňovat svou jediněčnou, božskou vůni.

Tento program ti pomůže plně rozkvést, otevřít se svému pravému JÁ a ukázat světu svou jedinečnou sílu.

Chakradance™ je laskavá, jemná trasformační taneční terapie, která uvolňuje zablokovanou energii v těle a otvírá nám dveře k plného potenciálu života a prožívání sebe sama. 

Tento unikátní program je elixírem života. Namíchaný z výjimečných ingrediencí. Snoubí se v něm jungiánská psychologie, intuitivní tanec, východní nauka o čakrách, speciálně vytvořená vysokovibrační hudba, vedená vizualizace a meditace a automatické kreslení Mandala Art.

Proč je Chakradance účinným přístupem a procesem vhodným pro naši novou dobu?

Pohyb je jazykem hluboké transformace a uvolnění

Chakradance jemně rozpouští potlačené pocity, staré vzpomínky a nevědomá zděděná přesvědčení - vše, co si držíme v našem osobním myšlení a tím i ve svých energetických centrech, čakrách. Taková energie se projevuje v našich tělech a životech jako tlak, bolest, nemoc, negativní vzorce a příběhy, které neustále opakujeme.

Pohyb je jazykem hluboké transformace a uvolnění

Chakradance jemně rozpouští potlačené pocity, staré vzpomínky a nevědomá zděděná přesvědčení - vše, co si držíme v našem osobním myšlení a tím i ve svých energetických centrech, čakrách. Taková energie se projevuje v našich tělech a životech jako tlak, bolest, nemoc, negativní vzorce a příběhy, které neustále opakujeme.

Vyladění čakrového systému a propojení s archetypy bohyní promění tvůj pohled na sebe jako ženu! A tím i tvůj život!

Když obrátíš svou pozornost dovnitř, zbavíš se sabotujících přesvědčení a vzorců, naladíš se na božské vedení a přesuneš se na novou úroveň vědomí. Začneš žít a prožívat život postavený na SILNÝCH, SLADĚNÝCH A MILUJÍCÍCH základech.
Budeš procházet svou vlastní hluboce léčivou cestou a jemně uvolňovat staré rány a traumata, objevovat mocnou energii, kterou v sobě nosíš, a budeš se tak moci proměnit a vyrůst.

Bohyně v tobě je jako květ, který potřebuje péči a lásku, aby mohl rozkvést a ukázat svou krásu a sílu. Možná slyšíš to radostné, povzbudivé vnitřní volání, je to volání k návratu domů. K tomu aby jsi tančila, věnovala se sobě, pečovala o svou vnitřní bohyni a vytvářela tak nádhernou zahradu plnou květů a hojnosti.

Tanec za tancem, okvětní plátek za plátkem, jedna bohyně a čakra za druhou, tě budu provázet na cestě k uzdravení tvého postvátného ženství a rozkvětu v zářivou květinu.

BOHYNĚ JE SYMBOLEM VNITŘNÍ SÍLY, KTERÁ TI MŮŽE POMOCI OBJEVIT A VYJÁDŘIT SVOU JEDINEČNOU SÍLU A SCHOPNOSTI V RŮZNÝCH OBLASTECH ŽIVOTA.

Představ si....

 • Jak by bylo osvobozující nechat za sebou všechny své obavy, strachy a nejistoty.
  S programem Bohyně se naučíš, jak se spojit se svým vnitřním vedením a získat důvěru v sebe sama, abys mohla žít životem plným odvahy a sebejistoty.
 • Jak by bylo úlevné zbavit se starých vzorců a omezujících přesvědčení, která tě drží zpět od plného vyjádření svého jedinečného já.
  Program Bohyně tě provede procesem vnitřní transformace, který ti umožní propustit vše, co ti brání být tím, kým skutečně jsi.
 • Jak by bylo nádherné mít naplno otevřené srdce, být schopna dát a přijmout lásku a být v souladu se svým vnitřním já.
  Program Bohyně tě naučí, jak se spojit s tvým posvátným ženstvím a jak najít v sobě sílu a odvahu k tomu, abys mohla naplno prožívat své vztahy.
 • Jaké by to bylo nemuset se držet zpátky a moci veřejně sdílet svůj jedinečný pohled na svět.
  S programem Bohyně se naučíš propojit se se svou autenticitou a vyjádřit svou kreativitu v plné síle.
 • Jaké by to bylo nebýt závislá na potvrzení z venku a mohla se plně spolehnout na svou vnitřní moudrost.
  Program Bohyně ti pomůže posílit tvé sebevědomí a to, že jsi DOST!
 • Jak by to bylo osvobozující žít život naplněným energií, zdravím a vitalitou.
  Program Bohyně tě naučí, jak opečovat o své tělo a svou mysl, jak najít rovnováhu mezi prací a odpočinkem, a jak žít život v souladu.
 • Že už nejsi zmatená nebo v nejistotě kudy dál, protože tvá intuice a vedení je tak silné, že ti neustále září na cestu jako světlo majáku.
  Program Bohyně ti pomůže rozvíjet a posilovat tvou intuici, abys byla schopná vědomě poslouchat své srdce a vnitřní hlas a vést svůj život v souladu s tím, co opravdu cítíš a chceš.

Tanec je jedním z nejefektivnějších způsobů jak probudit tvou vnitřní energii, proměnit ji, uvolnit ji a posunout ji za hranice všeho, co sis myslela, že je pro tebe možné. 

Chakradance rozvíjí tvůj celkový stav – po emoční, fyzické i duchovní stránce. Budeš pozitivnější, produktivnější a přitáhneš si do života více příležitostí.

Tanec je jedním z nejefektivnějších způsobů jak probudit tvou vnitřní energii, proměnit ji, uvolnit ji a posunout ji za hranice všeho, co sis myslela, že je pro tebe možné.

Chakradance rozvíjí tvůj celkový stav – po emoční, fyzické i duchovní stránce. Budeš pozitivnější, produktivnější a přitáhneš si do života více příležitostí.

Takto bude probíhat naše božská cesta:

Týden 1: BOHYNĚ KÁLÍ

Bohyně první čakry tě provede mocným rituálem, který ti pomůže zbavit se zastaralých vzorců a vkročit do nového cyklu.

Týden 2: BOHYNĚ AFRODITA

Bohyně druhé čakry ti pomůže uzdravit jakékoli sexuální zranění a získat zpět dar božského potěšení.

Týden 3: BOHYNĚ SEKHMET

Bohyně třetí čakry tě provede rituálem, ve kterém tě naučí, jak ovládat umění vytváření a udržování posvátných hranic.

Týden 4: BOHYNĚ KUAN JIN

Bohyně čtvrté čakry tě naučí, jak poskytnout odpuštění sobě i ostatním a radikálně otevřít své srdce LÁSCE.

Týden 5: BOHYNĚ SARASWATI

Bohyně páté čakry tě provede posvátným očistným rituálem, který ti umožní stát se čistým kanálem posvátné moudrosti a kreativity.

Týden 6: BOHYNĚ TARA

Bohyně šesté čakry tě naučí, jak propojit své fyzické i duchovní já a plně se otevřít intuitivnímu vedení.

Týden 7: BOHYNĚ ISIS

Bohyně sedmé čakry tě provede rituálem minulého života, který ti pomůže vyléčit jakýkoli negativní energetický otisk, který na tebe má vliv v tomto životě.

Bohyně v tomto programu představují archetypy. Archetypy jsou tváře ženské energie. Reprezentují různé kvality, vlastnosti, schopnosti a ty si tak skrze ně můžeš každou tu tvář navnímat a podívat se, zda je to něco, co by sis taky přála ve svém životě více žít.

BOHYNĚ SYMBOLIZUJE INTUICI, TVOŘIVOST A SÍLU, KTERÁ ŽENĚ UMOŽŇUJE OBJEVIT SVŮJ VLASTNÍ POTENCIÁL A SÍLU.

Každý týden ode mě dostaneš:

V překrásné a přehledné členské sekci na webu připravené! Všechny MP3 nahrávky si budeš moci stáhnout k sobě do počítače a vracet se k nim i po skončení programu.

Online video lekce

Každý týden programu obsahuje video lekci, kde tě provedu seznámením s danou bohyní.

Chakradance™ MP3 Tanec

Mystický transformační tanec s bohyní, který každý týden obdržíš v 20+ minutové vedené nahrávce se speciální visokovibrační hudbou.

Chakradance™ MP3 Mandala Art

Vedená hudební nahrávka k části intuitivního kreslení pro každý týden programu.

Podporující WhatsApp vlákno

Ráda skupinu podporuji i skrze WhatsApp, kde v krátkých zprávách sdílím malé inspirace, povzbuzení a aktuality.

Chakradance™ MP3 Meditace

Vedená meditace s hudbou skrze kterou plně vstoupíš do energie dané bohyně a probudíš v sobě její kvality a potenciál. 

Každý týden 60-minutový ženský kruh na Zoom

Přidej se každý týden ke mně a dalším tančícím účastnicím živě. Je to prostor, kde můžeš sdílet zážitky, sbírat inspiraci od ostatních a mít na své cestě dostatek podpory.

Chakradance™ MP3 Bonus meditace

Vedená audionahrávka s hudbou, ve které má pro tebe každá bohyně nějaké jiné poselství či úkol. Nebo...to je překvapení 🙂

7 týdnů v soukromé FB skupině

Budu zde pro tebe držet během tvé cesty programem BOHYNĚ bezpečný prostor. Je to také místo podpory, povzbuzení a propojení se s dalšími podobně naladěnými ženami.

"Bohyně jsou jako zrcadla, která odrážejí různé aspekty naší vnitřní bohyně a umožňují nám spojení s těmito aspekty a posílení našeho ženského já."

Natalie Southgate zakladatelka Chakradance™

"Bohyně jsou jako zrcadla, která odrážejí různé aspekty naší vnitřní bohyně a umožňují nám spojení s těmito aspekty a posílení našeho ženského já."

Natalie Southgate
zakladatelka Chakradance™

Často kladené dotazy

Je Chakradance™ oficiální terapeutická metoda?

ANO. Chakradance™ je pohybová taneční terapie, kterou před 25 lety vytvořila jungiánská psychoterapeutka Natalie Southgate z Austrálie. Za tu dobu se Chakradance™ velmi rozšířil v podobě stovek profesionálních facilitátorů v desítkách zemí po celém světě. Já sama jsem jedním z nich. Chakradance™ doporučují a podporují lidé jako například Dr. Deepak Chopra.

Neumím tančit, je program pro mě?

ANO! K účasti v programu Chakradance™ UVOLNĚNÍ nejsou potřeba žádné předchozí taneční ani jiné umělecké zkušenosti a schopnosti, pouze otevřené srdce a mysl. Tanec v Chakradance™ není o choreografii, naučených krocích, není to představení, není to o tom, jak u toho vypadáme. Je to o tom stát se tancem, který vychází zevnitř ven. Nechat sebou doslova tancovat. Nechat své tělo ať se v přítomnosti pohybuje tak, jak si přeje, ať je to jakkoliv. Tančit budeš doma, v bezpečném prostředí a ideálně v přítmí a se zavřenýma očima - tohle vše tě podpoří se do pohybu jemně uvolnit.

Neumím kreslit, je program pro mě?

ANO! Stejně jako u tance je Mandala art spontánním intuitivním procesem, bez jakékoliv formy, návodu, řádu. Takže není potřeba umět kreslit :), vůbec!

Je tento program určen i mužům?

Na živých workshopech jsou muži velmi vítaní. Chakradance™ přináší stejné benefity i jim. Tahle skupina a její vedení je však zaměřena pouze na ženy. Pokud však doma máš naladěného a otevřeného muže, určitě může program procházet s tebou (stejně jako to dělává ten můj). FB skupina a společné Zoom cally jsou však otevřené pouze pro účastnice programu.

Budu mít přístup k programu i po jeho skončení?

Do členské sekce, ve které budou info videa, záznamy ze Zoom callů budeš mít přístup rok - do 10. května 2024. MP3 nahrávky, které si stáhneš k sobě do počítače či mobilu, ti však zůstanou napořád.

Je možné si program koupit na splátky?

Ano. Platbu lze rozložit na 3 splátky. První je splatná hned, další po měsíci a poslední po 2 měsících. Na přihlášce zaškrtni kolonku "splátky".

Budu k projití programem potřebovat něco speciálního?

Budeš potřebovat si doma vytvořit posvátný prostor. Může to být celá místnost, ale taky jen nějaký koutek, který si vyzdobíš třeba květinami, krystaly, svíčkami, můžeš si v něm vytvořit oltář a ten proměňovat podle čakry, kterou budeme zrovna procházet. Chakradance™ se nejlépe provádí v zatemněné místnosti se zavřenýma očima, protože nám to pomáhá dostat se do našeho vnitřního světa – světa našich pocitů, emocí, vzpomínek, představ. Pokud by nešlo ve tvém posvátném prostoru vytvořit přítmí, doporučuji ti použít masku na oči, škrabošku na spaní.

Dále budeš potřebovat kvalitní přehrávač na hudbu. Hudba je jednou z klíčových složek v Chakradance™. Byla vytvořena tak, aby rezonovala s frekvencí konkrétní čakry. Můžeš si to představit jako formu vibrační medicíny. Tvým cílem je hudbu skutečně cítit. Prožívat. Je tedy potřeba ji mít puštěnou hodně nahlas nebo použít kvalitní sluchátka.

V rámci každého rituálu budeš tvořit Mandala art, kterým tě budu provázet. Na Mandala Art budeš potřebovat větší papír, krásně funguje černý papír (není nutný) a suché pastely/křídy.

A nakonec deník na poznámky, vhledy, uvědomění, nápady.

Mohu programem procházet vlastním tempem?

Určitě ANO! Ke všem materiálům získáš přístup na rok. MP3 nahrávky, které si stáhneš k sobě do počítače ti zůstanou.

Kolik času si mám program vyhradit?

Asi 3h týdně. Každý týden budeš potřebovat minimálně hodinu a půl na samotný "Chakradance™ rituál", který se skládá z meditace, bonus meditace, tance a Mandala Art. Můžeš si ho rozložit do více dní. Zhruba 10 minut budeš potřebovat ke shlédnutí info videa. Hodinu pak potrvá náš společný Zoom call, pokud se budeš chtít zúčastnit.

Nebude to pro mě stresující?

V Chakradance™ BOHYNĚ tě nečekají úkoly, které musíš splnit do nějakého konkrétního termínu. Cílem programu je uvolnění, ne zahlcení. Je to o prožitku, který je příjemný, relaxační nikoliv výkonnostní, přemýšlecí. Není to práce na sobě, jen větší uvolnění do toho, kým už dávno jsi.

Věnovat si prožitek Chakradance™ je tak příjemné, jako vlézt si večer po náročném dni do horké vany plné voňavých olejů, za zvuku krásné hudby a svitu svíček. Hezky si tam relaxuješ, užíváš si to a mezitím se z tebe odmočí všechna špína, prach a odplaví stres. Když pak z vany vylezeš, cítíš se očištěně, zrelaxovaně, uvolněně, vyvoněně. Prostě NOVĚ!

Jsem těhotná, je pro mě program vhodný?

ANO! Program je velmi jemný, láskyplný a každá účastnice si ho reguluje podle sebe. Věřím, že se meditace, tanec a hlavně hudba, která je doprovází, bude miminku moc líbit.

Je program pro mě, i když zrovna procházím hodně náročným obdobím?

Rozhodně! Já sama jsem svým prvním Chakradance™ programem procházela v ohromně náročném životním období, byl pro mě lékem, útěchou a nepopsatelnou úlevou.

Je program pro mě, i když aktuálně nic závažného neřeším?

ANO! Chakradance™ není jen o uzdravování a propouštění bolestivých věcí v našem životě, je také o přinášení většího životního nadhledu, přílivu vitality, nových nápadů, kreativních řešení a vizí, o podpoře ve směřování v našem životě. Chakradance™ nás převibrovává do vyšších frekvencí. Díky těmto novým vyšším frekvencím pak do svého života přitahujeme úplně nové situace, možnosti, řešení, lidi. Je proto vhodným nástrojem do jakékoliv životní situace či etapy.

Je program nějak omezen věkem?

Absolutně ne.

Nemám teď na program dostatek času/financí...plánuješ v budoucnu otevřít další?

Určitě ano. Další skupinu plánuji otevřít začátkem roku 2024.

Co když budu během programu od tebe potřebovat pomoc?

Jsem tu pro tebe. Každý den po dobu trvání programu budu v určitý čas k dispozici ve FB skupině. Každý týden pak na živém online Zoom callu. Udělám vše proto, aby pro tebe byl program užitečný, a ráda ti s čímkoliv pomůžu.

BOHYNĚ V TOBĚ JE JAKO OHEŇ, KTERÝ HOŘÍ V SRDCI KAŽDÉ ŽENY. STAČÍ JEN NAJÍT CESTU, JAK JI ROZDMÝCHAT A DÁT JÍ VOLNOST, ABY TĚ OSVOBODILA OD OMEZENÍ A PŘIVEDLA K NAPLNĚNÍ.

Cena programu BOHYNĚ

 11.888 Kč + DPH

(14.385 Kč vč. DPH)

 • 11.888 Kč
  cena bez DPH
  (14.385 Kč s DPH)

Přihlášky se uzavírají za....

Začínáme 10. května 2023!

Předprodejová cena programu
6.888 Kč
bez DPH (8.335 Kč s DPH)
Tato cena bude platná při objednání programu do pondělí 10.4.2023.
Plná cena programu
12.222 Kč
bez DPH (14.789 Kč s DPH)
Tuhle cenu tam chci mít právě škrtlou :))

Začínáme 10. května 2023

Co říkají účastnice Chakradance programů?

Alice, cítím obrovskou vděčnost, že jsi mi s chakradance přišla do života. Toto přesně jsem potřebovala. Nerýpat se v minulosti, neprožívat traumata a bolest znovu, neanalyzovat, jen protancovat, s lehkosti pustit a vše uvolnit a zaktivovat. Děkuji
Veronika, účastnice Chakradance programu Uvolnění
Milá Aličko, děkuji za Tvé úžasné provázení a sdílení inspirace nejen teď v kurzu Chakradance!🙏🏻 Přiznám se, že do tohoto programu jsem se zamilovala a procházím jím s úžasem dítěte, které objevuje nové světy ☺
Zuzana, účastnice programu Chakradance UVOLNĚNÍ
Velké díky za celý kurz! Je mi v něm krásně. Do sdílení mě to nepustilo, ale každý archetyp tančím celou tříkrokovou meditaci několikrát, večer poslouchám aktivaci. Moc mě baví whatsappová skupina, protože nemám ráda fb, a dostanu všechny potřebné informace od tebe i bez něj. Za to jsem opravdu vděčná! I za tu hromadu typů a doporučení v průběhu týdne…. Cítím se taaaak opečovaná! Vnímám uvnitř sebe velké posuny, oživení v těle, které jsem hledala. Děkuji, děkuji, děkuji!
Dana, účastnice programu Chakradance Uvolnění
Chakradance je pro mě balzám na moji rozbitou duši i tělo, je to úžasný nástroj sebepoznání, který jde do velké hloubky a to mě na něm moc baví, že nemá žádné limity, hranice a tak jemně zpřístupňuje nevědomé obsahy. Každý tanec, kresba jsou jiné a kreativní nesoucí v sobě otisk právě té jedinečné nálady a rozpoložení. Miluji přírodu a to je pro mě prostor, kde se dokážu příjemně uvolnit. Chakradance a příroda se mi krásně prolínají, kolikrát si tu určitou náladu z Chakradance sebou nesu i do té přírody a nesmírně mě baví vnímat a nacházet různé souvislosti a uvědomění.
Renata, účastnice programu Chakradance Uvolnění
Vlastně jsme si uvědomila, že Chakradance je první program, ve kterém mi je prostě úplně dobře a vůbec ale vůbec se do něj nenutím, děkuju!!!! Pracuju i s psychologem, a ten je, myslím, nadšen, že k tomu, k čemu se jen stěží dostane on (páčí to ze mě, mě se to těžko popisuje slovy), se dostanu já na emoční úrovni při tanci a pak mu to už jenom naservíruju a on zírá :-). Chakradance vnímám jako takový klíč k zamčenému. Jsem moc vděčná!!!
Eva, účastnice programu Chakradance Uvolnění
Mám v sobě po Chakradance tolik vesmírných pocitů, i když jsem při tanci nebyla úplně přítomna tam ve světě čaker, ale chvílemi jsem cítila tu místnost, kde jsme byli, i tak cítím, že se odehrálo něco velkého, co je teprve vlastně POČÁTEK :))) dnes, když jsem si četla od tebe ten email, hned jsem se rozhodla že do toho online programu půjdu, prostě volání je víc, než všechny okolnosti okolo 🥰 a máš opravdu krásný, příjemný, klidný hlas, opravdu stvořený pro vedení meditacemi a chakradance, moc se těším na všechno co mě s tebou ještě čeká 😁😁❤️ úplně jako bych tě znala už dýl!
Klára, účastnice živého workshopu

Co říkají účastnice Chakradance programů?

Alice, cítím obrovskou vděčnost, že jsi mi s chakradance přišla do života. Toto přesně jsem potřebovala. Nerýpat se v minulosti, neprožívat traumata a bolest znovu, neanalyzovat, jen protancovat, s lehkosti pustit a vše uvolnit a zaktivovat. Děkuji
Veronika, účastnice Chakradance programu Uvolnění
Milá Aličko, děkuji za Tvé úžasné provázení a sdílení inspirace nejen teď v kurzu Chakradance!🙏🏻 Přiznám se, že do tohoto programu jsem se zamilovala a procházím jím s úžasem dítěte, které objevuje nové světy ☺
Zuzana, účastnice programu Chakradance UVOLNĚNÍ
Velké díky za celý kurz! Je mi v něm krásně. Do sdílení mě to nepustilo, ale každý archetyp tančím celou tříkrokovou meditaci několikrát, večer poslouchám aktivaci. Moc mě baví whatsappová skupina, protože nemám ráda fb, a dostanu všechny potřebné informace od tebe i bez něj. Za to jsem opravdu vděčná! I za tu hromadu typů a doporučení v průběhu týdne…. Cítím se taaaak opečovaná! Vnímám uvnitř sebe velké posuny, oživení v těle, které jsem hledala. Děkuji, děkuji, děkuji!
Dana, účastnice programu Chakradance Uvolnění
Chakradance je pro mě balzám na moji rozbitou duši i tělo, je to úžasný nástroj sebepoznání, který jde do velké hloubky a to mě na něm moc baví, že nemá žádné limity, hranice a tak jemně zpřístupňuje nevědomé obsahy. Každý tanec, kresba jsou jiné a kreativní nesoucí v sobě otisk právě té jedinečné nálady a rozpoložení. Miluji přírodu a to je pro mě prostor, kde se dokážu příjemně uvolnit. Chakradance a příroda se mi krásně prolínají, kolikrát si tu určitou náladu z Chakradance sebou nesu i do té přírody a nesmírně mě baví vnímat a nacházet různé souvislosti a uvědomění.
Renata, účastnice programu Chakradance Uvolnění
Vlastně jsme si uvědomila, že Chakradance je první program, ve kterém mi je prostě úplně dobře a vůbec ale vůbec se do něj nenutím, děkuju!!!! Pracuju i s psychologem, a ten je, myslím, nadšen, že k tomu, k čemu se jen stěží dostane on (páčí to ze mě, mě se to těžko popisuje slovy), se dostanu já na emoční úrovni při tanci a pak mu to už jenom naservíruju a on zírá :-). Chakradance vnímám jako takový klíč k zamčenému. Jsem moc vděčná!!!
Eva, účastnice programu Chakradance Uvolnění
Mám v sobě po Chakradance tolik vesmírných pocitů, i když jsem při tanci nebyla úplně přítomna tam ve světě čaker, ale chvílemi jsem cítila tu místnost, kde jsme byli, i tak cítím, že se odehrálo něco velkého, co je teprve vlastně POČÁTEK :))) dnes, když jsem si četla od tebe ten email, hned jsem se rozhodla že do toho online programu půjdu, prostě volání je víc, než všechny okolnosti okolo 🥰 a máš opravdu krásný, příjemný, klidný hlas, opravdu stvořený pro vedení meditacemi a chakradance, moc se těším na všechno co mě s tebou ještě čeká 😁😁❤️ úplně jako bych tě znala už dýl!
Klára, účastnice živého workshopu

NIKDY NENÍ POZDĚ NA TO, STÁT SE TOU, KTEROU UVNITŘ SKUTEČNĚ JSI! ZÁŘIVOU BOHYNÍ...

O AUTORCE

Jsem především milovnice lehkosti. Zapálená cestovatelka. Facilitátorka taneční terapie Chakradance. Zvířecí komunikátorka. Lidská propojovatelka. Manželka a parťačka Davida. Zakladatelka Ženy ženám. Autorka knih 17 tváří ženy, Plno-prázdno a Světlo ve tmě. Všechny tyto role a mnoho dalších mě baví v tomto životě hrát...a taky žít s vědomím, že jsem tu za odměnu.

O AUTORCE

Jsem žena mnoha tváří, ale především milovnice lehkosti. 

Jsem především milovnice lehkosti. Zapálená cestovatelka. Facilitátorka taneční terapie Chakradance. Zvířecí komunikátorka. Lidská propojovatelka. Manželka a parťačka Davida. Zakladatelka Ženy ženám. Autorka knih 17 tváří ženy, Plno-prázdno a Světlo ve tmě. Všechny tyto role a mnoho dalších mě baví v tomto životě hrát...a taky žít s vědomím, že jsem tu za odměnu.