Kniha Pomalu

Znáte ten pocit, kdy se k vám dostane něco (knížka, video, audio, seminář, příběh kamarádky, článek..) a vy nestačíte souhlasně přikyvovat, jak moc s vámi informace obsažené v tom něčem rezonují? Souzníte s nimi, ohromě vás baví, přitahují (i když je třeba ještě nepraktikujete), dotýkají se hluboko vašeho srdce, oživují vás…prostě cítíte, že je to přesně to ONO.

Tak právě tohle ve mě vyvolala knížka POMALU.

(dalšími takovými jsou pro mě: Velké kouzlo od Liz Gilbert, Soustředění od Lea Babauty, Svět bez stížností od Willa Bowena a Zbavte se nepořádku z feng shui od Karen Kingston)

Brook McAlaryová píše až dojemně autenticky, lidsky, trefně a taky vtipně.

V knize otevírá zásadní témata, na které se třeba se zaměřit, pokud chceme docílit pomalejšího, jednoduššího, ale zároveň naplněného a spokojeného života.

V dnešní době, kdy jsme denně bombardováni tisíce informacemi, možnostmi, aktivitami, příležitostmi a ještě svými vlastními myšlenkami je to celkem slušná výzva!

A zároveň úžasná příležitost a jedna z funkčních cest, jak žít smysluplně a hlavně v klidu.

Nejdřív jsem si říkala, že vám tu víc povím o tom, co mě v ní konkrétně inspirovalo a nadchlo (no, vlastně úplně všechno!), ale nakonec jsem si řekla, že bude lepší vás podpořit k vaší vlastní zkušenosti.

Takže až půjdete kolem knihkupectví, tak si tuhle knihu hezky pěkně “osahejte”, prolistujte, začtěte se, nechte na sebe působit…a v ideálním případě si ji odneste domů a zjednodušte si a zpomalte svůj dosavatní život.

JO!! To nám všem moc přeju!

Opatrujte se….

Psaní deníku mám ráda odmalička. Vyprávění toho, co právě prožívám. A teď ho píšu i veřejně. Pro vás všechny, který to bude bavit a třeba i inspirovat. Píšu ho taky pro sebe, abych si ještě víc uvědomovala, jak skvělej život mám, i když si to někdy nemyslím. Abych se se tomu všemu (i sobě) po letech mohla zasmát a třeba na sebe být i hrdá!
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.

30.7. 2020
Jak naše zvířátka ke svým jménům přišla.
3.8. 2020
Pohyblivá rovnováha