2.9. 2020

Úplňkové přání dopsat knihu

Dneska je (byl ráno) úplněk a já včera četla v astrologickým sdílení Ondreje Habra, že právě dnešní full moon je nachystaný k tomu, abychom si vytyčili cíle, pověděli kudy chceme jít a taky abychom si ve vší skromnosti řekli, o co stojíme a o co ne!

Tvoříme vlastní osud a právě teď jsou tu chvíle, ve kterých se náš osud láme. Je potřeba hledat motivace pro nové věci, nové projekty, prožitky a zájmy….mohou být i pěkné a stačí jim udělat místo ve svém srdci.

Takže si tu ve vší skromnosti přeju a hledám motivaci pro svou novou knihu. Moc o to stojím a rozhodně už nestojím o psací prokrastinaci. Aby bylo jasno!

Tahle autobiografie, kterou jsem pracovně nazvala “Dva roky prázdnin” se už prostě chce narodit.

Jasně vnímám, že tahle etapa a příběh uzavírá, že už mám skoro posbíráno a prožito vše, co bych do ní chtěla otisknout a předat.

Tímto tu dávám i veřejný závazek: knihu do konce října 2020 dopsat!

…což s sebou nese i fakt, že se více odpojím z tohoto virtuálního insta-prostoru.

Držte mi palce! I já si je držím…a vám přeju silnou motivaci pro vše nové, co vás teď volá, láká, vzrušuje!!!

Psaní deníku mám ráda odmalička. Vyprávění toho, co právě prožívám. A teď ho píšu i veřejně. Pro vás všechny, který to bude bavit a třeba i inspirovat. Píšu ho taky pro sebe, abych si ještě víc uvědomovala, jak skvělej život mám, i když si to někdy nemyslím. Abych se se tomu všemu (i sobě) po letech mohla zasmát a třeba na sebe být i hrdá!
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.

16.8. 2020
Koťata na pokračování
14.9. 2020
Romantici nevymřeli