Vzpomínka na anglický venkov

Dneska vzpomínám. Na to, jak jsme před rokem v těchto dnech cestovali anglickým venkovem. 

Já Anglii miluju, je to země, která je mému romantickému naladění duše nejbližší a která naplňuje jednu z mých nejdůležitějších životních hodnot, kterou je KRÁSA! 

Anglie je prostě skvostná. Obdivuju viktoriánskou architekturu, tu poctivost, promyšlenost do detailů, používání textur jako jsou závěsy, tapety, koberce, květinové vzory, zdobných prvků, vznešenost, kterou má v sobě každá anglická zahrada.  

Moc mě baví kamenné útulné venkovské domečky a cottages. V jedné takové maličké romantické jsem před 7 lety dokonce napsala knihu.  

Loni jsem se tam zamilovala do jejich zahradnictví a hlavně do viktoriánských skleníků. To je něco překrásnýho! 

Taky jsem se inspirovala podsázením stromů v sadu narcisky a tulipány a pěstováním tulipánů ve velkých květináčích pěkně nahusto.  

Byl to úžasně inspirující roadtrip, procestovali jsme hlavně oblast Costwods, která je za mě tou nejmalebnější a já měla pocit, že můj slovník se na ty dny omezil na: 

“Ach bože, to je nádhera!” 

“Juuuuuuuuu!!!!” 

“To chci taky!“ 

Na cestě jsem natočila tohle krátké videjko, tak se můžete atmoškou anglického venkova také nechat oblažit.

Máte taky nějakou oblíbenou, zamilovanou zemi, která vás inspiruje a je vašemu srdci blízká? 

Psaní deníku mám ráda odmalička. Vyprávění toho, co právě prožívám. A teď ho píšu i veřejně. Pro vás všechny, který to bude bavit a třeba i inspirovat. Píšu ho taky pro sebe, abych si ještě víc uvědomovala, jak skvělej život mám, i když si to někdy nemyslím. Abych se se tomu všemu (i sobě) po letech mohla zasmát a třeba na sebe být i hrdá!
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.

28.4. 2020
Máme léčivého psa
3.5. 2020
Znovu se nadchnout